Potańcówka w Woli

10

W  sobotę mieszkańcy Woli mieli okazję do wspólnej zabawy tanecznej na boisku przy ul.Różanej.

Byliście? Zapraszamy do dzielenia się opiniami oraz oddania głosu w ankiecie.

Zabawa taneczna w Woli

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

10 KOMENTARZE

 1. Co by się nie robiło dla ludzi z Woli i okolic zawsze źle. Nie rozumiem dlaczego zawsze znajdzie się jakiś los co będzie wypominać… Jak się nie podoba to po co tam idziesz ?!

  • Tu nie chodzi o to czy się coś robi i konus się podoba czy nie, tu chodzi o to ze jeśli coś robimy to róbmy to uczciwie i na równych zasadach. Tyle Pan Kempny mówi o praworządności, degraduje jednego z radnych za sprowadzenie niebezpieczeństwa ekologicznego (czy coś tam) za kilka podkładów kolejowych na prywatnym placu, a tu pod swym domem oknami i będąc na tej imprezie przyzwala się na znacznie większy kaliber sprawy związanej z przestępstwem skarbowym a już w najlepszym wypadku wykroczeniem jakim jest nie wydanie paragonu.
   Przedsiębiorcy lokalami ledwo odbudowują się po pandemii płaca koncesje, kasy fiskalne, podatki, zusy a tu „ekipa” wpada i sobie kręci lody.

 2. Panie Wójcie i drodzy organizatorzy, je też tam byłem i piwo piłem i coś tam tez kupiłem i teraz do rzeczy. Ja się pytam jako osoba płacąca podatki jak to możliwe że nie otrzymałem żadnego paragonu? Dlaczego gmina legalizuje przestępstwo gospodarcze, dlaczego jeśli jedni muszą mieć kasy i to podłączone do internetu rozliczać z każdej złotówki drudzy mogą legalnie pod skrzydłami gminnymi okradać nas wszystkich. Kolejna sprawa czy zostało wydane zezwolenie na handel napojami alkoholowymi? Czy opłacono koncesje ? I tu raz kolejny – jedni muszą robić raporty płacić za koncesje a drudzy mogą handlować ot tak? Niby wszytko takie tu uczciwe i transparentne a swoi mogą więcej i okradać Państwo Polskie

  • Najlepsze jest to że goście sprzedający alkohol nie mają nic wspólnego z gmina Miedzna, tak jakby baru nie bylo w gminie Miedzna , pewnie się zapytać niebylo komu!
   A druga strona medalu to Byłeś tam żeby zbierać paragony

 3. Czy zabawa udana czy tez nie nie miejsce i czas roztrząsać ten temat, kwestia gustu oraz poczucia estetyki. Mnie natomiast nurtuje drugie dno tej “zabawy” pod domem Pan Przewodniczącego niczym jego idol z tej samej partii jak nijaki Pan Kurski urządza sobie zabawy na koszt podatnika, tylko rozmach oraz klasa imprezy jest zróżnicowana (czyżby początek kampami nowej władzy). Wina i igrzysk dla ludu a Gmina w coraz większej zapaści ale co tam ważne że będzie droga wyremontowana pod domem Pana Przewodniczącego Kępnego. Gratulujemy nowego ładu…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.