PoWoli do Celu

2

Stowarzyszenie Nowa Energia pragnie włączyć się w pomoc w poszukiwaniu sponsorów pełnej pasji Amatorskiej grupy biegowej PoWoli do Celu

,,Pomysł zorganizowania sportowej, amatorskiej grupy biegowej zrodził się w 2017 roku, kiedy grupa zaprzyjaźnionych biegaczy postanowiła pod wspólnym szyldem brać udział w zawodach. Mówi się powszechnie, że bieganie to sport dla samotnych, ale to nieprawda! Skrzyknęliśmy się w kilkanaście osób, których spotykaliśmy podczas regularnych treningów na gminnych ścieżkach i tak postanowiliśmy, że podczas amatorskich zawodów będziemy biegać razem. Skąd nazwa grupy? Chcieliśmy, żeby kojarzyła się z miejscowością, w której zrodził się pomysł założenia teamu, ale również żeby zachęcić następnych, dopiero co raczkujących truchtaczy. My się nigdzie nie spieszymy, powoli, ale do celu! Dla każdego z nas cel jest inny: zrzucenie zbędnych kilogramów, poprawienie życiówki na 10 km, albo dopiero debiut w dłuższym biegu. Celem jest również regularny trening, czyli ruch na świeżym powietrzu, bez względu na pogodę. Nasza grupa liczy już ponad czterdziestu członków, wśród których mamy początkujących biegaczy, ale również półmaratończyków i maratończyków, którzy są siłą napędową teamu. Wyróżniają nas żółte koszulki z logo klubu, które finansujemy z własnych kieszeni, dlatego pomoc sponsorska byłaby dla nas dużą bonifikatą. Liczymy też, że nasza inicjatywa będzie inspiracją dla wielu mieszkańców, którzy szukają ciekawego zajęcia na spędzenie czasu w fajnej, sportowej grupie. Więcej informacji i zdjęć można obejrzeć na naszym profilu na facebooku.”

Z biegowym pozdrowieniem jedna z założycielek grupy Anna Kantorowska i przedstawiciel stowarzyszenia NE Łukasz Banaś

P.S. Osoby z dobrym sercem proszone są o kontakt na facebooku Grupy
https://www.facebook.com/PoWoli-do-celu-2027332837486092/

2 KOMENTARZE

  1. Czyż to nie jest piękne gdy jedni drugim chcą pomóc ? Panie Banaś widzę mocne zaangażowanie Pana w dziale sport i nie tylko.
    A tak opozycja wytykała Panu, że nie nadaje się Pan do komisji której Pan przewodniczy.
    Powodzenia dla Amatorów biegania i Nowej Energii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.