Powstają mieszkania socjalne na ulicy Wałowej w Woli

32

Intensywnie przebiegają prace nad poprawą warunków w istniejących mieszkaniach socjalnych oraz adaptacją nowych mieszkań na ul. Wałowej w Woli. Prace mają zostać wykonane do końca 2019 roku. Projekt  ten jest współfinansowany z Funduszy Europejskich. Wyremontowane zostaną istniejące mieszkania zlokalizowane na parterze oraz powstanie 5 nowych na nieużytkowanym obecnie poddaszu. Założeniem głównym projektu jest poprawa sytuacji życiowej osób wykluczonych oraz zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Info: UG Miedźna

32 KOMENTARZE

 1. Pozdrawiam madrych ludzi ,kturzy wybrali madrrgo wujta . Prawy czlowiek , wszystko robi z przeposami .dla niego nie liczy sie czas ,tylko przepisy .tak trzymac .

 2. Panie Janie nasz wojcie kiedy oświadczenie w sprawie tego intruza zamieszkującego w remizie ? Co z tego ze cos jest zrobione jak gdzie indziej władza nie daje sobie rady z intruzem.
  A nasz GOPS wie o problemie z mieszkaniem dla prezesa ?
  O takim cyrku to nie słyszalem za poprzedniego wójta

  • Dlaczego pytanie do “Panie Janie”? Przecież to Prezesem gminnego OSP jest Bogdan Taranowski i to on powinien zapanować nad swymi podwładnymi !!! Takie właśnie sytuacje są na rękę BT i zapewne nic nie zrobi w tej sprawie gdyż cała ta sytuacja uderza w obecnego wójta, mało tego wcale bym się nie zdziwił jak by ktoś dorzucał polan do ogniska. To właśnie strażacy muszą najpierw zrobić porządek w swych szeregach z Przewodniczącymi,prezesami czy dowódcami, a nie Wójt gminy. STRAŻACY OGARNIJCIE SIĘ nikomu taka sytuacja nie służy, ciszymy się ze jesteście i czuwacie ale porządek musi być jak na remizie tak i w szeregach OSP.

    • Mam nadzieję, że ekspertyza audytu nie będzie trwala kolejny rok bo pewne rzeczy sie przedawnią !!! I dalej ci co nas okradali beda spali spokojnie.
     Ja i pozostali mieszksncy tej Gminy sostaliśmy okradzeni nie na 5 zł tylko 5 milonów zł
     Czekam jeszcze cierpliwie, bo z GZGK Ja i Nowa Energia będzie rozliczona za 4 lata

      • Czyli rozumiem, że jest tak wielkie bagno w którym lepiej sie nie taplać po poprzednikach i przejść do porządku dziennego.

       Łukasz co sie dzieje?

       • Hastur, już niebawem dam Tobie i innym odpowiedź. Sprawy formalne uregulujemy w stowarzyszeniu i dam odpowiedź.
        Ja napewno nie zamiotę pod dywan… Nie po to przez 4 lata cisłem temat GZGK żebym teraz jako radny nic z tym nie zrobil i już nie długo mieszkańcy będą na bieżąco… 5 milionów droga nie chodzi.
        Więc na razie znikam z forum i już niebawem wracam ?

     • Proszę się nie niepokoić, wszystko jest w porządku. Wszyscy zainteresowani tematem GZGK na sesji końcem września usłyszeli, że spółka miała łącznie 5 mln strat. Trzymając się precyzyjnie znaczenia słowa “straty“ i słowa “kradzież” stowarzyszenie widzi między nimi różnicę. Nasz kolega nie widzi, albo wie więcej niż pozostali z nas. Wójt wywodzący się z Nowej Energii po wygranych wyborach bardzo szybko dokonał zmian w zarządzaniu GZGK i zarządził audyt. Teraz audyt będzie miał nadany dalszy bieg więc nie ma powodu do niepokojów albo budowania wrażenia, że coś dzieje się nie tak. Wszystko przebiega jak należy.

   • Bob pierwsze słyszę że prezesem jest były wójt. Rozumiem że dostał stołek po przegranych wyborach bo tak postępuje się ze spadachroniarzami. Powiedz mi bob ile jako prezes zarabia były wójt ? Przecież miało być przejrzyście po wygranej pana Słoninki a mamy noclegowni z naszych podatków tu wójt mówi że 17 milionów do oddania a pieniądze się uciekają bo za nocleg druch z osp nie płaci.

    • Nie dostał żadnego stołka a nie opuścił akurat tego po przegranej. Strażacy jak widać nie umieją się z nim rozstać. Albo on z gminą. Pełni funkcję prezesa gminnego OSP czy jakoś tak, ale gmina nie płaci mu ani grosza! Nie pomawiajcie Słoninki jak nie wiecie. Zadzwońcie do urzędu, zapytajcie, potem piszcie.
     No i ciekawe, że akurat tam, gdzie jeszcze ma, swoje korzonki wyskakują jaja… Myślenie ma przyszłość, więc pomyślcie ?

 3. Też chciał bym tak mieszkać!!! Nie płacić za prąd, gaz, wodę czy kanalizację!!!
  Żona wyrzuciła z domu to mógł iść do swojej rodziny a nie na remizę…
  Panie Wójcie czekamy na oficjalne oświadczenie jak długo Pan Prezes mieszka w remizie i ile wpłynęło pieniędzy na gminne konto za to mieszkanie.

 4. Pan Bogdan T. Nie jest juz żadnym wójtem. Zostało mu tylko OSP na pamiątkę starych czasów i z tego wynika, że nie ogarnia. Także Panowie, chcecie mieć porządek w straży? Konieczna zmiana Bogdana ? A jak nie, to miejcie sobie po staremu. Co kto lubi ?

  • Jest nie jest co za różnica? Gdzie jest prawdziwy wójt? Nie potrafi zrobić porządku z tym pijaństwem i noclegownią na OSP Wola? Jakoś nie słyszę żeby były problemy w innych OSP w tej gminie. Już nie wspomnę że w planach budowa nowej OSP remizy na Woli a most Bronek dalej nie przejezdny a tyle było obiecywane no ale ze strażakami trzeba żyć w zgodzie nieprawdaż panie wójcie?

  • Anonim kto nie ogarnia ? Bogdan ? Bogdan teraz sie pewnie śmieje że nowy wojt nie daje rady bo w kazdym OSP sa klany rodzinne dlatego obiecal nową remize na Woli a strazacy maja koncert życzeń i prwnie pokój nocny tez będzie dla prezesa .

 5. Radny Rozmus i Kempny nie wiedzą co we wsi sie dzieje ? Dz….k juz nie mieszka z żoną od kilku miesięcy i pomieszkuje na remizie a wòjt Taranowski wie o tym bo jest gminnym prezesem i czeka az zaatakuje opozycja wojta Słoninke

 6. Czekamy na oświadczenie wójta w tej sprawie.
  Od kiedy ten pan tam mieszka
  Ile czynszu wpłynęło do gminnej kasy
  I do kiedy wynajmuje pokój w remizie
  Jaka kwota za wynajem
  Czekamy panie wójcie

 7. Poprawa dla prezesa osp z Woli bo mnie ma gdzie mieszkać a wójt pewnie udaje że problemu nie ma. Płaci czynsz prezes za mieszkanie na remizie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.