Pozostaw 1% podatku w Miedźnej.

2

Każda osoba która uzyskała dochód w 2013 raku powinna się rozliczyć z fiskusem do końca kwietnia 2014, dlatego warto podczas wypełniania  deklaracji podatkowej zaznaczyć punkt 125 wpisując nr KRS, a w pozycji 126 kwotę 1% podatku, tym samym automatycznie wskazana kwota trafi na rachunek organizacji gdzie może być spożytkowana tylko  na działalność statutową. Nic nas to nie kosztuje, zachęcamy zatem do zostawienia 1% podatku w gminie Miedźna.

PIT przyklad

Oto lista organizacji które są uprawnione do 1% jeśli istnieje jakaś stowarzyszenie  które pominęliśmy prosimy o informacje a zostanie ono dopisane do listy, zachęcamy też szefów stowarzyszeń do publikacji i przybliżenia działalności mieszkańcom na łamach naszego portalu.

Ochotnicza Straż Pożarna Wola, KRS: 0000145518

Turystyczne Stowarzyszenie Abstynenckie  „Dromader” w Woli KRS 0000026885

Górniczy Klub Sportowy Piast Wola, KRS: 0000116683

GiluslogoMiędzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Gilus, KRS: 0000232335

nadwislanLudowy Klub Sportowy „Nadwiślan” Góra, KRS: 0000234732

przyjazna szkolaStowarzyszenie Przyjazna Szkoła  z dopiskiem (ważne) „Gminne Publiczne Przedszkole nr 1 w Woli” KRS 0000031762

zdazyc z pomocaFundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” nr KRS 0000037904 dopisek (ważne) „19342 Norek Jakub”   tutaj przekazujemy 1% dla Kubusia mieszkańca Woli dla którego każda wpłata jest ważna, bo dzięki niej Kubuś dalej będzie mógł korzystać z wielu terapii usprawniających tj. rehabilitacja SI, EEGbiofeedback, terapia ” Metoda krakowska”, rehabilitacji, hipoterapii, terapii zajęciowej, psychologa, logopedy, treningu metoda tomatisa, z terapii czaszkowo-krzyżowej, refleksologii, z turnusów rehabilitacyjnych, basenu. Więcej pod adresem http://dzieciom.pl/podopieczni/19342

2 KOMENTARZE

  1. mym zdaniem strażacy z całym szacunkiem dla ich pracy powinni mieć zapewnione finansowanie z innych źródeł gdyz dbają i ratują nasze życie i zdrowie a jakie kolwiek braki w sprzęcie mogą zemścić sie najgorsza z możliwości czyli śmiercią.

    jeśli ja mial bym wybierać to
    Wybór by byl miedzy Kubusiem gdyż tam rodzice sa sami i nikt im nic nie da a służba zdrowia jaka jest każdy widzi 🙁 i tu na pewno liczy sie każda złotówka, potem strażacy tak jak pisałam oni powinni byc finansowani z innych zrodel,.

    Kluby sportowy to rozrywka dla tech panów co sobie w piłeczkę graja (PO) wiec tu chyba zbędny komentarz bo jak się ma ratowanie życia chłopca, bądź społeczności do kopania piłeczki i tak maj nowe boisko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.