Przedsiębiorcze kobiety biesiadowały

7

150 wyjątkowych pań spotkało się w Domu Socjalnym we Frydku na Powiatowej Biesiadzie Przedsiębiorczych Kobiet.

W zeszłym roku impreza odbyła się pod hasłem Hanyski i Góralki, gdzie wiele uczestniczek przybyło w regionalnych strojach. W tym roku motywem przewodnim były wyjątkowe nakrycia głowy – kapelusze, meloniki, wianki i wiele innych.

– Inicjatorką tych spotkań kobiet z terenu powiatu pszczyńskiego jest Agata Tucka-Marek, wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Pszczyńskiego. Ponieważ razem jesteśmy w prezydium Rady Powiatu, toteż urodził się taki pomysł, żeby coś dla pań zrobić. Już wiemy, że to był dobry pomysł i mam nadzieję, że ta III Biesiada tylko to potwierdzi – mówiła Barbara Bandoła, przewodnicząca Rady Powiatu Pszczyńskiego.

Udanej zabawy uczestniczkom życzyli m.in. starosta Paweł Sadza oraz wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Pszczyńskiego, Agata Tucka-Marek.

Dla przybyłych przygotowano wiele atrakcji m.in. pokaz makijażu i fryzjerstwa, pokaz mody oraz występ taneczny w wykonaniu uczennic z Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie. Były stoiska z kosmetykami czy okularami oraz atrakcyjne nagrody do wygrania. Panie mogły także wspólnie zaśpiewać wiele biesiadnych przebojów.

Organizatorami wydarzenia byli: powiat pszczyński, Centrum Przedsiębiorczości CP Sp. z.o.o. w Woli oraz Gminny Ośrodek Kultury w Miedźnej z siedzibą w Woli.

Info Powiat Pszczyna

7 KOMENTARZE

  1. A kobiety przedsiębiorcze wójta nie zaprosiły? Wiem, że nie były organizatorem, ale GOK mógł czuwać, a może zaprosili ale nie przybył?

  2. Co się stało Wójtowi na zebraniu WI jak się wypowiadał p. J.Słoninka. Na twarzy Wójta pojawiały się wszystkie kolory tęczy,czyżby było to przemęczenie p.Wójcie .
    Bycie włodarzem przez 15/20 lat powoduje wyjałowienie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.