Przerwa techniczna na basenie

7

W dniach 02/09 do 13/09 GOSiR w Miedźnej planuje przerwę techniczną.

7 KOMENTARZE

  • Do klienta, jasne że dostaniesz odpowiedź. Zapytam pana wójta co było przyczyną że obiekt gminny ( z tego co ja pamiętam ) został przekazany pod prywatną działalność.

   • A którego wójta Pan chcesz pytać? Bylego? Chyba nie obecnego bo skąd ma wiedzieć co X lat temu wymyślili w tej sprawie, że tak zrobili? Teraz zamiast pytać dlaczego??? i to pieron wie kogo stań Pan do lustra i zapytaj sam siebie, co z tym teraz zrobić? Bo chyba raczej nie na bruk cudzy biznes wywalić, bo cię ktoś na Wolanach zapytał o temat.

    • Cudzy biznes na bruk? Już dawno powinna być rozwiązana umowa z tym “biznesmenem” !!! Jak można za gminne pieniądze wybudować wyposażyć i oddać komuś? Tak działa właśnie PO i grupa kolesi pod BT. Od szczytów władzy gdzie z kamienic ludzi na bruk wyrzucali tak na dole zbudować za gminne oddać, zajechać do 0 i wyremontować na koszt gminy.
     Najemca jak nic nie robi w tym temacie nie wymienia, konserwuje, naprawia sprzętu kopa w tyłek i do widzenia. Kiedy tu wreszcie będzie porządek ???

    • Wolan do lustra to Ty popatrz, ktoś o coś prosi to spytam bo w przeciwieństwie do Ciebie ja zapytam nie będę kolejne X lat bezczynnie czekał

 1. może i wlaściciel siłowni na drugim piętrze też odnowi swój przybytek.Zamontuje choć jeden prysznic i postawi dystrybutor z wodą .Płacimy 130 sł za korzystanie z siłowni i mamy do dyspozycji tylko śmierdzące ściereczki.Ukłony dla właściciela

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.