Płukanie rurociągów.

7

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej Sp.z o.o. oraz Nadwiślańska Spółka Energetyczna Sp.z o.o. informują ze w nocy z 14 lutego na 15 lutego było przeprowadzane pukanie rurociągów wody pitnej.

 

7 KOMENTARZE

  1. GZIK ogłasza i płuka wodociągi, a brudna woda przepływa przez wodomierze naszych mieszkań i przez wylewki brązowy syf spływa do kanalizacji. I kto za to płaci Pan płaci, Pani płaci MY płacimy. Żadnych ulg ani rekompensat za wylane hektolitrów brudnej wody GZIK nie przewidział, bo przecież mniej by wtedy zarobił. Nie możemy się na to godzić. GZIK zarządza przestarzałą i zardzewiałą instalacją wodną i w jego interesie jest wymiana tej sieci na nową. Ale to znów pomniejszyło by jego zyski, więc po co cokolwiek robić ??
    Lepiej sprzedawać ten ściek ludziom, niech płacą jak nie potarfią walczyć o swoje. Sprawie należałoby się przyjrzeć PANIE WÓJCIE !!!

  2. Wydaje mi sie że dostawce zawsze mozna zmienić a wręcz trzeba woda złej jakości i droga ,gdyby tylko ludzie bardziej interweniowali i mozna by było z Czańca kiedys prawdopodobnie była i tańsza i lepszej jakości

  3. dostawcy niestety nie da się zmienić, bo GZGK jest w tej dziedzinie akurat monopolistą i nikt inny na terenie naszej gminy nie może nam dostarczać wody.

  4. Jak dajemy sie doić przez GZIK i prezesa mgr inż owada niejakiego Pająka.W każdym budynku na osiedlu WOLA II są liczniki poboru zimnej wody,jak również mieszkaniach .Każdy mieszkaniec regularnie płaci za wode co miesiąc.Jak przychodz co do czego to musimy dopłacać do wody,gdyż jak twierdzi pann prezesunia owad Pajączek trzeba zapłacić za ubytki,które wykazuje główny licznik w Górze.Ubytki wody wynikają z tąd,że pracownicy GZIKu regularnie spuszczają wode z hydrantó w Górze,Miedznej ,Frytku do rowów gdyż woda jest rdzawawa.I zate spuszczania wody płacimy my wszyscy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.