Reaktywacja boiska w Miedźnej

9

LKS AMP Miedźna współpracujący z klubem Iskra Pszczyna wyszedł z inicjatywą reaktywacji boiska trawiastego w Miedźnej.

Jednym z powodów były wytyczne regulaminu rozgrywek dla roczników 2008/2009, wymagające rozgrywania spotkań piłkarskich na boiskach o nawierzchni naturalnej (trawiastej).

,,W tym miejscu zapraszamy wszystkich chętnych niezależnie od wieku. Gdy uda się zebrać z  dwóch roczników po 15 osób utworzymy drużynę.” – zaprasza trener Bogusław Tan.

W piątek 28.06.2019r. odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele i sympatycy klubu, Sołtys Miedźnej – Bronisław Śmieja oraz Przewodniczący Komisji Kultury, Sportu i Młodzieży – Łukasz Banaś.
Na spotkaniu Sołtys zadeklarował swoją pomoc w reaktywacji boiska – ,,Dołożę wszelkich starań, aby to miejsce tętniło życiem jak kiedyś” – powiedział Bronisław Śmieja.
Przedstawiciele klubu wraz z sympatykami zadeklarowali swoją pomoc, do której dołączył się Łukasz Banaś.
Ustalono, że prace rozpoczną się w ten weekend.

W piątek na boisko zostało przywiezione 96 ton ziemi ufundowane przez firmę MAN-TRANS z Tychów. Transportem i logistyką zajął się Radny Banaś.

Dziś, w sobotę miały miejsce wyrównanie płyty boiska oraz sianie trawy, którymi zajęli się przedstawiciele i sympatycy klubu sportowego oraz firma BRUKMAR Marek Sosna z Miedźnej.

W planach jest wycinka i posadzenie nowych drzew, budowa ogrodzenia, montaż ławek i remont budynku znajdującego się na terenie boiska.

Podziękowania dla:
– MAN-TRANS z Tychów
– Skład Kruszyw i Węgla SANCO Józef Sanocki z Woli
– BRUKMAR Marek Sosna z Miedźnej
– Antoni Gruszka z Miedźnej
– Krzysztof Kucz z Miedźnej
– Bogusław Tan – trener
– Andrzej Painta oraz Łukasz Banaś – Radni Gminy Miedźna
– OSP Miedźna

 

KONTAKT DLA CHĘTNYCH MŁODYCH PIŁKARZY – Bogusław Tan – tel. 501 457 857

9 KOMENTARZE

  1. Panie Łukaszu, bardzo proszę o ile to możliwe aby Pan zadziałał w sprawie tego “rozdup..ego” ToyToya na boisku Ognia Wola . Stoi on tam od lat przy głównej drodze, drzwi wyrwane, wszytko pourywane, nikt tam potrzeb załatwiać raczej nie będzie no chyba ze jakiś ekshibicjonista. Taranowski mówił ze go wymieni na dożynki jak tam były, teraz powstała siłownia,plac zabaw a Toytoy jak straszy tak straszy. Tak wiem ze mamy Radnych ale jeden to już kolejna kadencje ciągnie i widać mu to nie przeszkadza jak remonty chodników bez krawalników czy woli likwidować przejścia dla pieszych, oświetlenia i blokować ManTrans. A drugi ma misje i tylko do foto pozuje. W Panu jedyna nadzieja.

  2. Za Taranowskiego i Starca tyle lat trawa rosła i nic się nie dało a tu takie wielkie plany i już efekty widać. Brawo dla wszystkich

  3. Zmiana władzy, zmiana przewodniczacego ds. sportu owocuje.
    Taranowski nie wstyd Ci ? Wójt Słoninka i Radny Banaś z Nowej Energii radzą sobie znakomicie w terenie.
    Mnie cieszy fakt, że tydzień po spotkaniu już dużo się zrobiło a nie skończyło na gadaniu.

  4. Ania podziękuj mieszkańcom Miedźnej, że mają chęci i ochotę do działania. Ja tylko zadeklarowałem pomoc ze swojej strony w jakimś małym procencie ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.