Remont ul. Kolejowej do Mostu Wójtowego po stronie Gminy Brzeszcze

12

Informujemy, że Wójt Gminy Miedźna  (08.05.2019) spotkał się z Burmistrzem Gminy Brzeszcze Panem Radosławem Szot w sprawie remontu ul. Kolejowej do Mostu Wójtowego po stronie Gminy Brzeszcze. W trakcie spotkania ustalono, że Gmina Brzeszcze zakończy remont cząstkowy ul. Kolejowej do dnia 10.05.2019 r. Inwestycja ta ma na celu poprawienie jakości przejazdu i bezpieczeństwa osób, które dojeżdżają do Brzeszcz przez tzw. Nazieleńce. W tym czasie przejazd ul. Kolejową będzie odbywał się ruchem wahadłowym.

Nadmieniamy również, że pozostałe remonty ulic w tym rejonie potrwają około 1 m-c, jednak nie będzie to miało wpływu na możliwość przemieszczania się ul. Kolejową.

źródło UG Miedźna

 

12 KOMENTARZE

 1. Józek, taka prawda, że jedynie Pan Banaś reaguje na sygnały od mieszkańców. Nie zostawia pytań bez odpowiedzi, a jeśli może pomaga i to własnymi rękami. Gdzie jest sołtys Nelec, czy ktoś go widział przy wycinkach drzew, przy sprzątaniu śmieci… no niestety nie!!! Pan Banaś jest dla mieszkańców, a reszta radnych nadal bezradnych ma wszystko w czterech literach… Panie sołtysie Nelec, Panie radny Starzec ruszcie się do roboty i realizujcie to wszystko co mieszkańcom naobiecywaliście!!!

 2. Czy policja bądź inne służby zrobią coś w sprawie rozjeżdżania wałów po stronie Brzeszcz przez samochody osobowe? Korona wału jest w opłakanym stanie. Mnóstwo dziur, w których stoi woda. Coraz szerzej rozjechane “pobocze”. Przejazd rowerem czy jogging to udręka. Apeluję do radnych o poruszenie tematu w ramach współpracy z burmistrzem Gminy Brzeszcze. Wolność jednych nie może być kosztem drugich! Pozdrawiam

  • Wały po stronie Brzeszcz mniej mnie obchodzą niż te po stronie Woli. A tu niestety regularnie mamy przejazdy quadów i motocykli. Niestety, są wśród nich mieszkańcy wsi Wola, którzy powinni wiedzieć, że od tego wału zależy ich przyszłość. Dlatego na wałach powinny być barierki przepuszczające tylko rowery i pieszych.

  • Pisz do gminy Brzeszcze i uprzejmie podp… opisz sytuację, załącz dokumentację fotograficzną (stan wału), że po drugiej stronie Wisły jest pewien dziadowaty, zubożały samorząd i którego mieszkańcy rozjeżdżają Obszar Natury 2000 i stanowią utrapienie m.in. dla rowerzystów czy osób żyjących aktywnie, uprawiających sport.
   Może uda się “skłonić” blachosmrodziarzy-cebulaków, żeby jeździli przez Bieruń i Gilowice Górę, jak się pojawi policja no i zakazy, ograniczenia ruchu.

 3. Byłego wójta dokręcało dobrze Stowarzyszenie Nowa Energia gdzie ja byłem tylko trybkiem w tej maszynie a zdecydowali o zmianie na nowe mieszkańcy Gminy Miedźna.

  • O zmianie wójta zadecydowała Wola, i należy to głośno powiedzieć. Reszta gminy stwierdziła, że jest dobrze. Dla oponentów proponuje zapoznać się z wynikami wyborów, szczególnie tych krzykaczy z Góry.

   • Krzykacze gòrzańskie krzyczeli bo bali się zmian. Przeanalizujcie ilu urzedników pracuje lub pracowało dla byłego wójta choćby trzy osoby takie jak p. sekretarz, p. skarbnik, czy dyrektor techniczny w GZGK to międzyinnymi te osoby są przyczyną takim stanem technicznym tej gminy

    • Masz racje. Zwolnić wszystkich a ty jako największy mózg tej gminy ogarniesz wszystkie tematy publiczne. Zacznij się podpisywać bo wtedy taki ukryty talent wypłynie na szerokie wody gminy miedzna. Aplikuj chłopie na stanowiska twój geniusz nie może się marnować !!!!

     • Górzan tacy jak ty juz dawno za free do małopolski
      Układ był za bogdana i jest za obecnego wójta bo przedszkole w Górze jeszcze nie pdebrane i tyle w temacie.

      • Skoro twierdzisz, że były układy wcześniej, to chyba teraz są ich skutki a nie kontynuacja? Mechanizm znany jako przyczyna –> skutek.
       Układów dziś nie ma żadnych. Tylko niektóry muszą się nauczyć pracować po nowemu.
       A może Wolan czujesz żal? Bo TKM nie zadziałało? Facet wszedł na urząd i nie wyrzuca ludzi na bruk tylko daje im szanse. To cię boli? Chcesz pokazówek pewnie, to jasne. Z pokazówek słynął inny wójt. Obecny nie z tych.

 4. Nie wiem czy to prawda ale słyszałem że remont tej drogi to zasługa pana Banasia i chwała mu za to i to że most Wojtowy jest tak dobrze zrobiony również ponieważ tak dobrze dokrecal wójta ma się rozumieć poprzedniego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.