System wczesnego powiadamiania mieszkańców SMS-ami.

0

Uwaga w związku z koraonawirusem i związanymi z nim zagrożeniami wybudzamy gminny system ostrzegania SMS.  Bezpłatna rejestracja bezpłatne sms-y z ostrzeżeniami dotyczącymi tylko gminy Miedźna.

Osoby które się rejestrowały wcześniej nie muszą ponownie rejestrować się w systemie.

System wczesnego powiadamiania mieszkańców SMS-ami. To nowoczesny, szybki sposób gwarantujący otrzymywanie wiarygodnych i rzetelnych informacji, które bezpośrednio dotrą do wszystkich zainteresowanych.

 

Numer rejestracyjny

 503 340 503 w treści wpisujemy Miedzna start

oplata jak za zwykły SMS zgodnie z planem taryfowym. Za korzystanie z systemu nie są pobierane ani tez nie będą pobierane żadne opłaty za sms-y przychodzące. Usługa jest całkowicie darmowa a jedyna opłatą jest koszt wysłania zwykłego sms-a.

Uwaga uruchomiony został automatyczny nr pod którym dokonujemy rejestracji (numer płaty wg stawki operatora jak za zwykły sms)

nr 503 340 503 w treści wpisujemy Miedzna start

System został zmodernizowany osoby które są zarejestrowane w systemie (otrzymały komunikat SMS potwierdzający rejestracje) nie muszą się ponownie rejestrować.

Jak to działa?
System powiadamiania sms został stworzony, przede wszystkim, aby informować o zagrożeniach, które mogą wystąpić na terenie Gminy Miedzna Jeśli będą nadchodziły powodzie, wichury czy gwałtowne burze to każdy, kto jest zarejestrowany w naszej bazie, otrzyma stosowną informację na ten temat.
Tematyka smsów rozszerzona została również o informacje kulturalne i sportowe. Portal wolanie.info będzie  zarządzać systemem i redagować wysyłane informacje. – Na początku musimy stworzyć bazę danych, dlatego zaczynamy od akcji informacyjnej, aby jak najwięcej mieszkańców skorzystało z możliwości zapisania się do naszego systemu.

Dla osób nie posiadających telefonów komórkowych przygotowaliśmy możliwość otrzymywania komunikatów głosowych na numer stacjonarny telefonu. W tym celu wystarczy zadzwonić na numer rejestracyjny a konsultant oddzwoni i wprowadzi odpowiednia kategorie komunikatów.

Żadnych reklam nie będzie
Zalogowani użytkownicy nie muszą się martwić, że zostaną zasypani ogromną ilością spamu i bezużytecznych reklam. – Smsy będą dotyczyły wyłącznie określonych przy rejestracji tematów, ich częstotliwość nie będzie uciążliwa dla odbiorcy, skupimy się na najważniejszych komunikatach ,wszystkie podane przy rejestracji numery będą umieszczone na bezpiecznych serwerach w kodowanych bazach danych i nikomu nie będą udostępniane do innych celów niż podane przy rejestracji.

Jak się zapisać?

 Wysłać SMS na nr 503 340 503 w treści wpisujemy Miedzna start

Po wysłaniu sms-a system wygeneruje potwierdzenie rejestracji i wyśle je na zapisany w bazie numer.

Aby wyrejestrować się z systemu i usunąć numer z bazy danych wysyłamy SMS  STOP na numer 503 340 503

Serdecznie zapraszamy do rejestracji.

 

RODO

Baza numerów telefonów jest zarządzana i przechowywana przez portal Wolanie.Info tylko w celach przesyłania informacji gminnych. Nie przekazujemy powierzonych numerów do innych podmiotów. Nie zbieramy ani nie przetwarzamy żadnych danych osobowych, w naszej bazie widnieje tylko nr telefonu baz informacji o jego użytkowniku.