Sala konferencyjna UG Miedźna na nowy sufit akustyczny oraz wentylacje.

9

 

Ostania sesja Rady Gminy Miedźna była okazja do sprawdzenia w praktyce funkcjonalności nowo oddanej do użytku wentylacji oraz sufitu akustycznego.

Akustyka sali jest  zdecydowanie lepsza, znikły pogłosy oraz przydźwięki a zrozumiałość wypowiedzi jest zdecydowanie lepsza i można powiedzieć że było to dobrze wydane 19 tysięcy złoty. Natomiast jeśli chodzi o wentylacje to mimo otwartych okien i drzwi do sali, był odczuwalny zdecydowany “zaduch” i według naszego odczucia niewiele się  zmieniło, więc tutaj nie do końca się sprawdziła inwestycja kosztująca ponad 36 tysięcy złoty.

Całość kosztowała podatników ok 60 tysięcy złoty

sufit ug miedzna

sufit ug miedzna1

9 KOMENTARZE

 1. Nie słyszałem aby wójt albo któryś radny zadbał o stan mostu na Wiśle na ostatniej sesji. Co jest grane dalej akustyka przeszkadza ?
  Może wójt polansuje się fordziuniem na most i przy okazji spojrzy na alkoholizm naszej młodzieży.

  • Al po co, ogłupieni i skłóceni mieszkańcy to właściwy i bardzo cenny elektorat – wytłumaczenie: brak pieniędzy i ważniejsze wydatki, a przede wszystkim nie było sygnału o złym stanie mostu, nikt nie zapytał na sesji to znaczy: jest dobrze a niePOradni nie wiedzą jeszcze nic o tym moście – tak niedawno zostali wybrani.

 2. racja chyba trzeba poczekac na taką sytuacje jak podawali wczoraj w tv ze dziewczyna wpadla do rzeki bo most wygladal jak ten nasz wolanski dziura na dziurze z tym ze miała sporo szczęścia ze przezyla u nas pewnie się obudza po jakiejś tragedii a poza dziurami to nie wiem co za cud fachowiec wymyslil takie barierki że strach podchodzić do nich co by nie wpaść do Wisły

 3. Te słowa skierowane są do wójta.
  Wójcie szanowny po raz kolejny organizowany bedzie rajd rowerowy w gminie Miedźna. Pytam się co Pan zrobił w kierunku poprawy warunków dla rowerzystów naszej gminy ???
  Wydaje mi się, że Pan robi to na pokaz, ponieważ remontowany odcinek drogi powiatowej w Miedźnej – Frydek – Gilowice a teraz Wola można było śmiało rozbudować infrastrukture o ścieżki rowerowe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Myślę że jak będzie już 20-ta rocznica rajdu to doczekamy się pierwszych metrów ścieżki rowerowej.
  Wójcie mamy szlak międzynarodowy R4 i w jakim stanie ten szlak rowerowy jest w środku sezonu rowerowego !!!!!!!!!!!! W zimie bedzie Pan odnawiał szlak ????? I ta nieszczęsna trawa na wałach gdzie ten szlak wytyczony i w lesie dalej drzewa zalegają !!!!!!!!!!!!!!!!!
  Jeden internauta zasugerował że trzeba Panu kupić rower aby bliżej widział Pan problemy swoich mieszkańców ???

 4. Panie Sołtysie Wieś Wola i Osiedle WI zakasajcie rękawy weźcie się Panowie do roboty, bo most drewniany na Wiśle szlak za chwile trafi. Wójt też mógłby sprawdzić stan bezpieczeństwa tego obiektu za nim dojdzie do tragedii !!
  A i szanowna władzo wały na Wiśle zarastają trawą proszę zająć się tą sprawą.

  • Służby gminne nie mają czasu bo koszą łąki za kasę ludziom który się zgłaszają… Wały mogą zarastać bo i po co nam od 2010 nie było powodzi… to krótkowzroczne myślenie, bo zakładając że średnio co właśnie około 5 lat jest duża powódź to przekroczyliśmy tą magiczną granice i niebawem może nastąpić… Bieruń się uzbroił w wały wysokie i silne… teraz niestety nasze wały nie mają najmniejszych szans w rywalizacji z Bieruniem… a jak to niestety bywa, wał puszcza w najsłabszym miejscu… Dalej olewajmy tak istotne kwestie jak choćby skoszona trawa na wałach !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.