Serce “Maciuś” dla Woli

4
Chciałbym wszystkim bardzo podziękować za zaangażowanie oraz każde możliwe wsparcie naszego wspólnego projektu Serce “Maciuś” dla Woli.
Dziękuję również wykonawcy – firmie Patentus z Pszczyny, za której sprawą serca dla naszych Gminnych miejscowości Wola i Góra biją w jednym rytmie.
Akcję w miejscowości Góra zapoczątkował Michał Przewoźnik, jego serce poruszyło nasze, a to zasłużyło się w ten sposób również miejscowości Wola.
Wspólnymi siłami odnosimy kolejne sukcesy !!!
Dzisiejszego pięknego oraz mroźnego zimowego poranka “Maciuś” stanął nieopodal Netto przy ulicy Pszczyńskiej za wsparciem Gastro Kebab, który użyczył nam miejsca.
Wszystko dzięki wam, waszym dobrym sercom i naszej wspaniałej sile, która jednoczy nas w słusznej sprawie, ponad podziałami.
Wspaniale potrafimy pokazać, jak wyjątkowi jesteśmy, bo razem mamy siłę kreacji naszej wspólnej społeczności nas otaczającej.
Szczególne podziękowania należą się także głównemu sponsorowi naszej akcji firmie Sanco – Skład Węgla i Kruszyw oraz za wielkie chęci podjęcia się jako pierwszy wykonawca naszego serca Panu Mirkowi prowadzącemu Kowalstwo Artystyczne.
Jeszcze raz dziękuję bardzo wszystkim zaangażowanym !!!
Razem możemy góry przenosić – przyniesiemy parę do gminy, aby ją miłośnikom umilić.
Siła w jedności, jedność w pomocy!
Łukasz Banaś
 

 

4 KOMENTARZE

  1. To prawda, ale gminna strona dalej nie widzi i udaje że nie ma. Łukasz inicjator jest przeszkodą? Jakiś problem czy zakaz, zdjęcie można wykadrować, żeby było bez osób stojących obok. Nie fair taka ignorancja. Wójt zdobył w wyborach stanowisko dzięki głosom wyborców z Woli, a teraz jak za poprzedniego wójta Wola nic nie robi?

  2. Fb Gminy Miedźna -Gmina Miedźna – profil Urzędu Gminy Miedźna- na drugim miejscu na facebooku Łuasza Banasia, BRAWO. Jednak obsługa tego gminnego “sposobu kontaktowania się z mieszkańcami” nie umie czytać. Na gminnym fb brak informacji o Wolańskim sercu na nakrętki z inicjatywy i kasy mieszkańców NIE GMINY, tak samo jak pozostałe serca uwiecznione i zauważone, WYPROMOWANE :-). Pozostałe piękne serduszka opisane, robota zrobiona uff, ciężka praca. Ale braki w uwadze wielkie BRAKI SZANOWNA PROMOCJO, panie wójcie gonić do roboty bo pan nie zrobi wszystkiego

  3. Halo promocjo gminy budzimy się ze snu o księżniczkach, w Woli też jest serce na nakrętki. Boli was inicjatywa radnego wam niewygodnego co wymiata spod dywanu? Nie piszcie więc o nim, tylko o tym że w Woli też jest możliwość wrzucania nakrętek. Obfotografowaliście pozostałe serca ustawione w naszej gminie, razem z chętnymi do lansu i podziękowaliście fundatorom tylko Wola została pominięta i fundatorzy wolańskiego serca. Zapychaczy mnóstwo na waszej stronie o przedszkolakach-co są ważne, ale zainteresowani wiedzą gdzie szukać informacji o przedszkolach i rodzice wiedzą co tam się dzieje. Kwiatki i ptaszki, widoczki. Nawet jak informacja o sercu w Woli zostanie zarzucona materiałami o żadnej wartości, to nie będzie brak kompetencji (a jest) i złośliwość ani chęć zaorania radnego czy ignorowania jakiegoś wydarzenia. Promocja skrzętnie śledzi wszystkie okoliczne media, szczególnie to forum-co widać po wpisach. A tu co, Mikołaj nie powiedział, czy ktoś zakazał? Przewodniczący RG nie widział? Nie jest zainteresowany co na Woli się dzieje?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.