Setki śniętych ryb w Wiśle

18

W Wiśle na terenie Woli pojawiły się bardzo duże ilości śniętych ryb, aktualnie nie znamy przyczyny takiego snu rzeczy. Sprawę przekazujemy do odpowiednich służb.

18 KOMENTARZE

 1. Co taka pewność że to nie Jan S. ? Może Ty radny wystartuj i pokaż co potrafisz ale jak na razie to nic nie robicie jako radni. Mantrans dalej niszczy drogi, pod waszymi rządami wypłacane są ogromne nagrody , remont mostu fatalny i co chcesz pokazać radny ? Swoją nieudolność?

  • Ja już nie umie wytrzymać z tym Mantransem. Rano ok. 6 jadą jak szaleni nawet 80 km/h. Otworzysz okno to hałas niemożliwy. A przy zamkniętym oknie mozna je liczyć na słuch. Skończy sie to kiedyś?

   • Jakich masz radnych Antonio ? Coś wskurali na Sesji? Ja oglądam retransmisje z sesji i nie widać efektów pracy radnego z WI czy Wola Wieś spytaj wójta na Sesji kiedy Mantrans się skonczy

   • Władzę, elity macie takie, na jakie zasługujecie. Jest to poniekąd wasze “lustrzane odbicie”. Ofiara sama sobie wybiera kata.
    Jeśli zrozumiesz co chcę przekazać, to w przyszłości zagłosujesz lepiej, bardziej świadomie, a nie że “kandydat jest przystojny” (dot. kobiet), albo że smaczna była kiełbaska czy grochówka na przedwyborczym spotkaniu z kandydatem.

    A i dla was niegłosujący, co to wolą sobie na działkę pojechać albo na kanapie przed telewizorem tego dnia siedzieć: też głosujecie, wyrażacie ciche poparcie na to, co wybiorą inni. To tak jakby ktoś zapytał: “puszczę bąka, co wy na to?” A wy nie odpowiecie, czy tam wzruszycie obojętnie ramionami. Efektem będzie smród w pomieszczeniu.

    • Popieram komentarz w 100%! Gdy przychodzi dzień wyborów lenie siedzą w domu, potrafią narzekać tylko w komentarzach internetowych, ewentualnie przy sklepie ale z kanapy ciężko wstać do urny! Aby określić tą leniwą część naszego lokalnego społeczeństwa należałoby użyć wulgaryzmów, których tutaj oczywiście nie użyję. Szkoda słów!!!

  • To nie żadna pewność tylko galoty z nerwów się telepią ? jak tu wleźć na ławkę i zepchnąć drugiego jak się g… zrobiło i marki nie ma. Taka smarkateria się zaczyna. A miała być chytra intryga he he

  • A jest w tej radzie jakiś radny zdolny do vitum separatum wobec pana Bogdana? Jedna Pani przy sprawie szkół pokazała wolę walki i byłoby na tyle. Nie ma w tej radzie NIKOGO kto budzi nadzieję na zmiany. Realne.

 2. to efekt czerwonej rzeczki, taki stan utrzymuje się od kilku dni największe nasilenie było w okolicach środy nurtem rzeki płynęły nie setki a tysiące ryb, małych dużych wszystkiego. Wisła została wyczyszczona z życia. CO dalej nie che wiedzieć co teraz pijecie z GZiK ta woda jet pompowana z wód gruntowych ( tak spytajcie się na jakiej głębokości są studnie, 10 czy 20 metrów studnia głębinowa zaczyna się od pokładów wody na 50 metrach minimum) do których wszytko przenika nawozy z pul, ścieki, czy właśnie takie czerwone potoki. Normalne przedsiębiorstwa maja baseny z małżami które w przypadku zanieczyszczenia wody natychmiast zamykają się w muszlach podnosząc alarm. W Gilowicach by odrazu zdechły a wy to pijecie bo GZIK musi wam sprzedawać ten syf, zakręcił wodę bardzo dobrej jakości z Czańca przedkładając nad zdrowie a teraz i życie ludzi własny interes, bo przecież taniej jest wypompować gnojowice z ziemi i ja sprzedać za miliony niż kupić produkt dobrej jakości ale wtedy już nie będzie milionów na premie zabawy urlopy i wypłaty

  • Póki nie zmieni się w gminie wójt to nie będzie dobrej jakości wody w kranach, nie będzie dokończona kanalizacja bo i po co. Będą kolejne fuszerki budowlane bo nie liczy się jakość tylko kasa oczywiście na zasłużone premie. Ale przed wyborami pokaże się marchewki dla mieszkańców i znowu 5lat zabawy i duuużo kasy dla śmieranki wojta. Może czas to zmienić. Ale teraz Bogdan obstawił wygranie na sołectwach bez Woli bo tam nie ma już kto głosować a tylko wieczne narzekanie garstki ludzi ktorzy tworzą publiczność na sesjach RG. 1000 głosów to Ci którzy są na garnuszku wójta i z rodzinami mamy 3tys. głosów poparcia w wyborach. Wystarczy ich postraszyć że jak przyjdzie zmiana to polecą głowy. I tak się wygrywa w naszej gminie wybory od 20lat. Może czas to zmienić??????? Ale nie zrobi tego Pan Jan S.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.