Skrzyżowanie z nowym obliczem

8

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej ukończył zmianę aranżacji skrzyżowania ulicy Pszczyńskiej z Kopalnianą w Woli. Teraz zamiast chwastów pojawiły się nowe nasadzenia a podłoże zostało wysłane tłuczniem.

Wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca wszystkie rośliny rozkwitną i dopiero wtedy zobaczymy te skrzyżowanie w zupełnie innym wymiarze.

8 KOMENTARZE

  1. Mentalność społeczności wolańskiej … to tylko narzekać … wszystko źle , wszystko be. Siedzą w domach na dupach .. na zebrania nie idą .. wymagania mają … a od siebie nic . Ogarnijcie się ludziska….

  2. Macie rację..jeśli otoczenie ladniejsze ,zadbane to i tak znajdzie się ktoś ze spiskową teorią ..zawsze akurat to skrzyzowanie z prognozowanymi wypadkami może pani omijać

  3. Ludzie czy wy zawsze musicie miec problem wiecznie wam nie pasuje nie mowie do wszystkich ale jest takie grono co maja wiecznie cos do powiedzenia a sami nie robia nic 🙂

    • Taaa. Bo za wypadki odpowiadają kwiatki a nie kierowcy. A głupich nie sieją. Sami się rodzą.
      Zgłoś najlepiej do Sejmu projekt ustawy obywatelskiej zakazującej upiększanie przestrzeni. Niech chwasty i trawska zdobią miasta, miasteczka i wsie. Jak kraj długi i szeroki. Wszak Bogdan nie mógł się mylić nic z tym nie robiąc jakieś 20 lat, prawda?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.