SM “Wola” błędnie informowała mieszkańców

1

W związku z komunikatem, który pojawił się na altanach należących do Spółdzielni Mieszkaniowej WOLA informuję, że panele, wanny oraz opony samochodowe są odbierane od Państwa bezpłatnie dwa razy w miesiącu, zgodnie z harmonogramem wywozu odpadów komunalnych z nieruchomości wielorodzinnych. Gruz i odpady poremontowe, płytki oraz umywalki odbierane są od mieszkańców odpłatnie, w ramach usługi dodatkowej. Limit bezpłatnego odbioru gruzu i odpadów rozbiórkowych wynosi 50 kg na nieruchomość rocznie.

Gruz i odpady rozbiórkowe są odbierane bezpośrednio spod nieruchomości. Do gromadzenia tego typu odpadów służy worek big bag. Zapotrzebowanie na jego dostarczenie składa się w Referacie Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Gminy Miedźna osobiście, telefonicznie pod numer /32/ 211 61 96 wew. 24, 519 347 289 lub mailowo na adres odpady@miedzna.pl.

Po zapełnieniu worka, konieczność jego odbioru składa się za pomocą formularza. W formularzu wpisują Państwo proponowaną datę odbioru, która jest dodatkowo ustalana telefonicznie z pracownikiem Urzędu. Formularz wypełnia osoba, która w deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi widnieje jako właściciel nieruchomości.

Odbiór gruzu i odpadów poremontowych może być realizowany również na indywidualne zlecenie mieszkańca i za jego odpłatnością, z pominięciem procedury gminnej. W takim wypadku nie obowiązuje limit bezpłatnego odbioru odpadów.

Info UG Miedźna

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.