Sołectwo Miedźna ma nowego Sołtysa

8

Po 16 latach sprawowania urzędu sołtysa mieszkańcy zdecydowali o zmianie na tym stanowisku. I tak w wyborach wzięło udział 62 mieszkańców na Jana Cofałe oddano 29 głosów natomiast nowym sołtysem został Tomasz Nycz uzyskawszy 33 głosy. Wójt Gminy Miedźna Bogdan Taranowski podziękował za te 16 lat owocnej współpracy, dodając iż – przez te 16 będąc w urzędzie występował Pan w sprawach trudnych, ale zawsze w imieniu ludzi ,mieszkańców. Sam nowy sołtys natomiast obiecał iż postara się sprostać z powierzanych mu obowiązków.

soltys miedzna Tomasz Nycz

Podczas zebrania wybrana została tez nowa rada solecka.

 

8 KOMENTARZE

 1. Przepraszam Jasiu za tych buraków, których w Miedźnej nigdy nie brakowało, paru młodych mądrali i kilka przemądrzałych bab.. ! I dzięki, że zawsze Ci zależało..

  Wymienili zaangażowanego sołtysa (nie bez wad), na pyskatego cwaniaczka z Góry, który ludzi z Miedźnej nie zna, mieszka praktycznie poza Miedźną i wie o Miedźnej tyle co nic.. jego dzieciaki nie będą tu chodzić do szkoły, a do parafii też należy innej.. A w Miedźnej jak zwykle paru pajców, żeby Jasiowi dokopać wybrało byle przybłede..

  Oj.. jak zwykle niedobrze się robi.. trzeba było od razu Malcherowi zaproponować stanowisko sołtysa.. na jedno by wyszło..

  • szkoda Jasia C – był dobrym sołtysem i zawsze miał czas! nie wiem, ale ten “młody związkowiec” ( jak się nie mylę) pewnie pracuje, mieszka z dala od wsi i jako “przybytni” Miedźnej się dopiero uczy.Obym się myliła ?

 2. Gmina Pawłowice już zapłaciła podatek od wyrobisk górniczych. Czekamy kiedy Gmina Miedźna będzie musiała tochę kasy wyłożyć…….

  • To nie trochę to ok. 25 mln. To tylko Miedźna nie wraca z uporem maniaka i poparciu kolegium odwoławczego, to nieuchronne przetrzymają do końca kadencji i bałagan zostawią młodym

   • Jakim młodym, mrzonkami żyjcie sobie dalej, piszcie głupoty a w następnych wyborach z\nów przepadniecie z kretesem. radnemu coś się pomyliło?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.