„Sportowy Turniej Miast i Gmin 2014” w gminie Miedźna

0

W dniach od 17 do 23 maja 2014 roku obchodzony będzie VI Europejski Tydzień Sportu Dla Wszystkich, w ramach którego po raz XX zorganizowany zostanie w całej Polsce „Sportowy Turniej Miast i Gmin 2014”. Jest to największa impreza sportu masowego w kraju i w Europie.

Głównym celem programu jest promowanie aktywności ruchowej jako najlepszej formy spędzania wolnego czasu i zdrowego stylu życia, uświadomienie potrzeby systematycznego ćwiczenia u osób nieaktywnych ze wszystkich środowisk, grup zawodowych i społecznych, osób w każdym wieku i o różnym poziomie sprawności fizycznej, w tym również niepełnosprawnych, rozbudzenie postaw prospołecznych zmierzające do angażowania przy organizacji imprez jak największej liczby wolontariuszy oraz poszerzenie i wzmocnienie współpracy władz samorządowych, organizacji pozarządowych, przedsiębiorstw, placówek oświatowo-wychowawczych w obszarze sportu powszechnego i promowania zdrowego trybu życia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonym poniżej szczegółowym programem imprez zorganizowanych w gminie Miedźna w ramach VI Europejskiego Tygodnia Sportu Dla Wszystkich.

VI EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU dla WSZYSTKICH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.