Spotkanie z mieszkańcami dotyczące remontu drogi Gilowice-Góra

14

Zebranie Przedstawicieli Powiatowego Zarządu Dróg z mieszkańcami w sprawie przebudowy ulic Lompy i Topolowej
odbędzie się 13.02.2017 o godz. 16.00 w Domu Socjalnym w Górze.

Przypominamy iż jedno już takie spotkanie miało miejsce w 2014 roku, zapraszamy do zapoznania się z materiałem z tamtego zebrania

14 KOMENTARZE

 1. Ten powiat to też nieporozumienie Taranowski powalcz o ładniejsze chodniku i wjazdy do posesji jak w Miedznej co my inni? Pokaz jaki jesteś operatywny.

 2. te ale co te spotkanie właściwie ma wnieść jak umowa podpisana a kasy na inwestycje nie przybędzie więc nie ma co renegocjować ? To jest spotkanie typu “już po ptokach”

 3. Proszę nie pisać, że rolkarzom będzie lepiej, czy kobiecie prowadzącej wózek, bo chodnik nie będzie z puzli tylko asfaltem wylany.
  Kochani mieszkańcy Góry i Gilowic w końcu doczekaliście się remontu drogi, która będzie nam wszystkim służyć !!!
  Remont drogi a co za tym idzie, budowa chodnika i wjazdy do posesji.
  …a teraz zastanówcie się dobrze dlaczego inwestycja (chodnik, wjazdy do posesji) nie mogą być wykonane tak pięknie jak to jest w Miedznej lub Frydku. Wizerunkowo (kostka) wygląda bardziej schludniej jak asfalt na chodniku.
  W czym jesteście gorsi od pozostałych sołectw naszej gminy Miedźna ??? Chyba tylko tym, że mamy wójta, który myśli jak sobie życie poukładać kosztem innych i słabych radnych, którzy przytakują jak wójt tupnie nogą (nie wszyscy radni).
  …wróćmy do słynnego urlopu wójta… tu wójt potrafi ścisnąć pośladki i dostaje pieniądze za niewykorzystany urlop za przyzwoleniem przewodniczącego Pana Lubanskiego Waszego radnego a nie potrafi poszukać pieniędzy na inwestycje, która już kilka lat temu powinna być wykonana i dziś nie byłoby gadania czy dać asfalt czy kostkę na chodnik.
  Proszę również wziąść pod uwagę, że chodnik z kostki jest bardziej praktyczny – zawsze można zdemontować i ułożyć na nowo. Hm, asfalt…
  Acha, nie zapomnijcie nacisnąć swoich radnych o ponad 500 m odcinka ul. Korfantego (liceum) dlaczego tu inwestycja nie będzie zrobiona – kolejne 30 lat czekania ??? – proponuję wymienić radnego Lubanskiego na bardziej młodego energicznego radnego(ą)… tak Panie Stasiu ciesz się emeryturą i daj młodym podziałać 😉

  • Dobrze napisane widać że chłopak interesuje się innymi sołectwami.
   Fajnie gdyby była ścieżka rowerowa od szkoły w Górze aż do LO Gilowice i dalej na Wolę. Ale urzędnicy pewnie przespali bo oszczędności

 4. Taranowski co znowu chcesz ukryć przed mieszkańcami?
  Taranowski żadnego info na stronie gminnej.
  Taranowski dlaczego zachowujesz się gorzej jak
  Taranowski… brak słów dziwny typie z Mazur

 5. Cieszę się że w końcu doczekamy się porządnej drogi, wjazdami i chodnika z drogą rowerową z kostki brukowej i z nowoczesnymi latarniami. Nie mogę się doczekać:)

  • … a na chodniku położymy czerwony dywan ? Droga potżebna, ale nie dla górzan, przecież wy do Woli nie jeździcie.BYLEBY KOMUŚ DOPIEC, NIEPRAWDARZ?

 6. Bo to gminny gniot a nie wieści, dobrze ze Słoninka obiecał ze zlikwiduje te propagandę za 50 tysięcy zloty. A zebranie to cóż mleko się rozlało miało być ścisłe tajne przez poufne i informacja krążyła poczta pantoflowa o zebraniu tylko wśród zaufanych osób . Po wszystkim w gminnej tubie miało być ogłoszone- Mieszkańcy jednogłośnie za remontem Acha i bez zastrzeżeń, tak jak na Górniczej odebrano bez zastrzeżeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.