SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W MIEDŹNEJ- walczy o stołówkę dla dzieci

17

Każdy z nas lubi spożywać posiłki w miłym i przytulnym otoczeniu. Nasza stołówka nie spełnia tych wymogów odbiega od rodzinnego aneksu. Takim apelem do osób zainteresowanych wsparciem a zarazem oddaniem głosu w konkursie “Delmy” na remont szkolnej stówki zachęca Szkoła Podstawowa w Miedźnej. Konkurs polega na oddawaniu głosów na stronie organizatora, gdzie 19 czerwca zostanie wyłonionych   5 stołówek które zbiorą największa ilość głosów. Jak czytamy dalej, szkoła mieści się w bardzo starym budownictwie i nie zawsze mogła być remontowana. Ta sytuacja wynika z tego, iż zawsze w takiej “leciwej” szkole są ważniejsze wydatki. A jednak właśnie stołówka jest miejscem naszego wspólnego biesiadowania przy szklance herbaty, czy przy pysznym obiedzie. Nowocześniejsze wyposażenie na pewno spowoduje, iż poczujemy się jak w domowej jadalni. Jesteśmy pewni, że w odnowionym pomieszczeniu, spożywanie posiłków stanie się rytuałem i umożliwi zrelaksowanie się. Dlatego bardzo prosimy o uwzględnienie naszych argumentów i obdarowanie nas nową wyremontowaną stołówką. GŁOSUJCIE!!!

Wiec głosujmy to naprawdę nic nie kosztuje poza chwilą czasu którą możemy poświecić potrzebującym dzieciakom. Dodajmy iż jest to jedyna stołówka która bierze udział w konkursie z terenu powiatu Pszczyńskiego

https://www.extrastolowki.pl/#glosuj

Info oraz Foto Konkurs extrastolowki

17 KOMENTARZE

 1. Dokładnie, czytajcie że zrozumieniem.
  Dzięki portalowi dowiedziałem się że szkoła walczy o remont w konkursie. Świadczy to dobrze o dyrekcji, bo robi to dla naszych pociech.
  Wójt ma u mnie kreche bo na stronce gminnej nic nie pisze w/w temacie. Panie wojcie uczcie się od pani dyrektor gospodarki.

 2. Stołówkę wyremontowała p. Dyrektor Korkosz w 2010 roku, są nowe stoły i krzesła i wcale nie jest źle ! Proszę odwiedzić szkołę i zobaczycie. Po prostu szkoła przystąpiła do konkursu i tyle. Tak samo było jak gmina przystąpiła do konkursu o siłownię na świeżym powietrzu – Suszec też brał udział w staraniach o takie wyposażenie. Teraz Delma ogłosiła konkurs na wyposażenie stołówki a za rok będzie inny konkurs.

 3. Jeżeli dyrekcja i mądrzy nauczyciele nie dają rady z wójtem, bo widzą, że jego statek zatonie w 2018 roku zaczynają już działać i wychodzą z ukrycia i mówią takiemu Taranowskiemu NIE ….

 4. Odważna postawa Pani Dyrektor. Podejrzewam, że nie mogła doprosic się o remont wójta i radnych więc zakasała rękawy i zaczęła działać dla dobra najmłodszych mieszkańców.
  Brawo Pani Dyrektor i innym zaangażowanym w tym projekcie.
  Głosujemy i wspieramy.

    • Super, czyli te koleżanki na jakiś magicznych etatach będą remontować stołówkę? Zanim Wam się uleje tych żalów to przeczytajcie o czym mowa i jaki temat komentujecie.

     • Komentujemy postępowanie pani dyrektor która jest chcąc nie chcąc trochę osoba publiczna

      To ty w dziwny sposób połączyłes temat stołówki i etatu dla koleżanek

      Z uwagą będziemy obserwować postępowanie pań K. G. B.

      • Rodzicu z Góry KGB to pewnie twój szczyt marzeń, a tu za krótkie paputki he,he!
       Cytuję “Odważna pani Dyrektor walczy ale o etaty dla swoich koleżanek”.
       Jakieś wątpliwości w rozumieniu tematu i wpisu?

       • “SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W MIEDŹNEJ- WALCZY O STOŁÓWKĘ DLA DZIECI”

        Walczyć to można na ringu lub wojnie.

        “Odważna postawa Pani Dyrektor. Podejrzewam, że nie mogła doprosic się o remont wójta i radnych więc zakasała rękawy i zaczęła działać dla dobra najmłodszych mieszkańców.”

        Odważnym można być na różne sposoby ale na pewno nie dlatego że zapisało się na konkurs.

        “Odważna pani Dyrektor walczy ale o etaty dla swoich koleżanek” a to nazywa się sarkazm o ile dobrze zrozumiałem zamysł piszącego

        Tekst w cudzysłowie to cytat. Połącz teraz trzy fragmenty, pomyśl i wyciągnij na spokojnie wnioski

 5. Za ekwiwalent urlopowy wójta można by zrobić taką stołówkę ala WICTORIA a wy chcecie abyśmy żebrali u margaryny , jest to poniżające dla nas MIESZKAŃCÓW HAŃBA WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. “Ta sytuacja wynika z tego, iż zawsze w takiej “leciwej” szkole są ważniejsze wydatki ” tak np urlop dla “biednego” wójta fakturki za paliwo do forda czy delegacje za sympozja zagraniczne. A dzieci co tam dzieci ważne ze włodarze maja się gdzie stołować. Wstyd na cały powiat. Wiec glosujmy może dzieci coś wygrają niech coś maja bo od władz się nie doczekają

 7. Widać kolejna “afera” , kurcze na pierdoły typu urlop wójta radni mają pieniądze a taka stołówka to wizytówka szkoły, przedszkola, itp.:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.