Uroczysta Suma Odpustowa na 20-lecie parafii MBP w Woli

22

Dziś przeżywamy Uroczystość Odpustową ku czci Matki Bożej Piekarskiej – głównej
patronki Archidiecezji i naszej parafii w Woli. Serdecznie witamy wszystkich parafian i gości.
Witamy Księdza Arcybiskupa Seniora Damiana Zimonia i Księdza Kapelana Bartłomieja Kuźnika, naszych kaznodziejów. Ksiądz Arcybiskup przewodniczy dziś Sumie Odpustowej.

Więcej foto w galerii MBP Wola

22 KOMENTARZE

  1. Mam pytanie czy organizowanie odpustu nie powinno odbywać się na parkingu a nie wzdłuż ruchliwej drogi mamy 3 duże parkingi. Dobrze ze nikt jeszcze nie został potracony. I przestańcie pisać o 500+ dobrze ze jest ten program wspierający rodzinny z dziećmi.

  2. Nie przejmujcie się ludzie głuptasiami,mnie co prawda nie tyczą te pieniądze,ale szczerze cieszę się,że choc troszkę poprawiło się ludziom.Oby więcej rzeczy było pozytywnych bo o to przecież chodzi..Pamiętajcie ludzie- zazdrośc niszczy, tylko miłośc buduje.

  3. wszystko ludziom przeszkadza a wnuków nie masz /powinienies sie cieszyc że 500 plus dzieci dostają a że na odpuscie im rodzice cos kupia to logiczne i nie wiem jak mozna sie wysmiewac sam nad soba sie posmiej

  4. Emeryt a co miejscowy górnik co już wszystko przeszkadza? Odczep się od 500+, zapomniałeś jak Ty doiłeś swoje Państwo? Miałeś lepszy start jak my teraz młodzi.

    • mamy troje dzieci i już są dorosłe a jakoś nam nikt nie dawał forsy… a teraz MOJĄ forsą się rządzą jak swoją, gdzie sens i logika a czy górnik emeryt doił państwo? a kto zapierniczał świątki piątki żeby dzieciom starczyło? i pewnie padnie : a po ci troje dzieci? po to żeby miał kto na emerytury robić! a start lepszy? czy twoi rodzice matko Polko nie stali za kawałkiem mięsa w sklepie cały dzień żebys się najadła? nie pamiętasz już?

    • Górnicy dostawali za darmo węgiel, i jeszcze”kartę górnika” a za soboty na “książeczki górnicze” kasę (odpowiednio 100 a nawet 300% stawki) i w G-wexach towar deficytowy mogli kupić o którym zwykły zjadacz chleba mógł tylko pomarzyć-potem odsprzedawali niektórzy dobrze na tym zarabiając. Nie ma co winić górników dawali to brali tylko niech teraz nie jęczą jak im ciężko było wyżyć, a emeryt górniczy nie powinien nigdzie pracy znaleźć jak taki urobiony to niech odpoczywa bo mało nie dostał – jak już musi pracować bo go nieróbstwo degeneruje to niech pomaga potrzebującym za darmo, jak się znudzi to zawsze może pracę porzucić. Zus powinien każdemu emerytowi co do roboty idzie zawiesić emeryturę na czas wykonywania pracy. Nie byłoby bezrobocia i wyzysku za bezcen młodych -nie słuchaliby, że emeryt górniczy robi za 5 zeta na godzinę i się cieszy , że “baba” mu nie suszy łepy o to że nic nie robi ino piwsko żłopie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.