Uroczyste oddanie do użytkowania przedszkola w Górze [Video&Foto]

19

 Po wielu trudach i pierzących się problemach, jest już nowe, oddane i co najważniejsze w pełni bezpieczne przedszkole w Górze.

To właśnie 18 października 2019 roku, zostało uroczyście oddanie do użytkowania przedszkole im. Jana Brzechwy w Górze i to właśnie ten dzień zapisał się dużymi literami w księdze pamiątkowej przedszkola.

 

19 KOMENTARZE

 1. Czytam te komentarze i nasuwa mi się jedna myśl skoro najpierw Przewoźnik się odwrócił od Sloninki teraz Banas coś zmienia kierunek to może z otoczeniem Wójta jest coś nie tak?
  Reszta to pionki ale Banas to jednak był żołnierz Sloninki z pierwszej ligi a jednak po wyborach coś się stało?
  No nic zobaczymy ale trza się temu przyglądać.

 2. Radny Przewoźnik Michał może mógł się zainteresować tematem przedszkola ale czy do końca jest winny tej sytuacji ?
  Odpowiedźcie sobie sami na to pytanie.
  Z tego co mi wiadomo Michał interesował się tematem a to że firma była jaka była to jaki wpływ miał na tą sytuację ?
  Ja też proszę o coś obecnego wójta i na pewne sprawy nie mam wpływu, bo argumentuje to taką czy inna sytuacją i pewnie Michał też był w takiej sytuacji jak ja teraz.
  Czas pokaże kto miał rację za 4 lata oceniacie naszą pracę i tyle w temacie.

  • Łukasz ja jestem człowiekiem zero jedynkowym. Przewoźnik się sprzedał. Pytanie dotyczące Twojego wpisu brzmi, co Taranowski miał na niego lub jaki interes on miał żeby tak postąpić.

   • Hastur mnie tylko raz można oszukać – mnie Michał nie oszukał.
    W tam tym czasie Janek Słoninka montował drużynę Nowej Energii i Janek ma swoją wersję zdarzeń i Michał a ja to wypośrodkowałem i wyciągam wnioski kto kogo tu czaruje.
    Każdy z nas robi robotę za 4 lata nas oceniać będziecie i tyle w temacie.

    • Czytam ten wpis i zastanawiam się. Otóż proszę mi odpowiedzieć ile razy Pan M poparł działania NE w kadencji 2014-2018, ile razy popierał jej postulaty, ile razy wsparł Was na sesjach? A przecież jako jedyny wszedł z listy NE do rady gminy. Śmiało, niech Pan napisze. Był radnym poprzedniej kadencji i nie wiedział nic w temacie przedszkola, w temacie kondycji finansowej gzgk, w sprawie 17 ml? Mam zadawać kolejne pytania? Na razie niech Pan odpowie na te, a nie sa trudne. Odszedł Pan od poprzedniego wójta, a czy teraz odwraca się Pan już od obecnego? Kogo tym razem Pan czaruje?

    • Ty się ogarnij. Wersję zdarzeń głosiłeś sam.. O tym twoim nowym koledze też. Przypomnieć ci??? Dużo pisałeś, także jest co. I nie rób się na jakiegoś mędrca bo żeś jest przewrotny jak wózek trzykolowy. Bawi mnie po pachy, że sobiie wyobrażasz, że twoi nowi koledzy z żalem i rozrzewnieniem wspominający poprzedniego wójta mogą traktować cię poważnie 🙂 Ale dostaniesz ty w końcu należny ci “order“, oj dostaniesz. Opinia o tobie już się nie zmieni. Choćbys nawet w kolejnym akcie odwrotu i desperacji do Pisu albo PO wstąpił he, he. Także powiem Ci klasykiem, kończ waść, wstydu oszczędź he he.
     P,S.. Wobec swoich nowych przyjaźni domagasz się jeszcze dokończenia porządku w GZGK czy już jesteś przeciw? Bo wiesz, jestem za a nawet przeciw, ludzie tutaj tego nie kupią ?

  • Te, Łukasz radny nie kompromituj sie już lepij. Żeś se łobrońco widza zapomnioł co rok temu było. Przedszkole ponoć wyrychtowane miało być, bajtle na zdjęciach już byli. Ktoś nos w…. zrobił, niy? A ty z gazetom ANTY żeś po wsi łaził, po ludziach pyszczył na tego kolegi, po internetach ryczoł, jakiś wielce łoburzony i ANTY a terozki żeś se wspomnioł, że inaczyj to było? Chopie, ty sie lepij bez to wszystko drugi roz spytej swojyj prawej szłapy co lewo wywijo. Bo żeś wiarygodny po pieronie!

  • Radny Banaś-zmiana frontu, czwarty muszkieter? Jak się interesował radny poprzedniej kadencji przedszkolem? Zadał poprzedniemu wójtowi pytanie na sesji i został uspokojony? Gdzie interpelacje, kontrola wójta i rozliczenie z bajek opowiadanych radnym na sesjach i komisjach- pytania na piśmie, no gdzie? Gdzie odpowiedzi? Nie jesteście fachowcami? To było widać gołym okiem. A poprzedni wójt bawił się w swoim fotelu w najlepsze-liczył że ciemny lud kupi jego bajki, a kupowało wielu. Takie zainteresowanie radnych, a raczej jego brak to o czym świadczy? Prestiż radnego? Ukłony? Na szacunek pracuje się latami pracy społecznej? Po co pchali się na stołek radnego ludzie poprzedniej i obecnej kadencji? Żeby raz w miesiącu pobłyszczeć na sesji przed kamerą? Nareszcie widać waszą, radnych pracę. Jak nie macie czasu po pracy żeby wspierać wójta i rozliczać go z podejmowanych decyzji ale też doradzać MĄDRZE, nie mędrkować i pajacować czy przechwalać się własnymi osiągnięciami albo znajomością potopu to złóżcie mandaty. Bronisz panie radny, cieniasów a startowałeś z lotnymi hasłami i dobrymi pomysłami.

  • Czyli Panie radny ciemny lud zrobił swoje; ma cztery lata siedzieć cicho i potakiwać jak to wcześniej bywało. Po czterech latach znów zawalczycie o stołki radnych i znów powiecie: spoko, za 4lata nas ocenicie? Ktoś tu szeroko pisał przed wyborami, że PYCHA KROCZY TUŻ PRZED UPADKIEM. Nie będziecie kolejne 20lat opowiadać mieszkańcom bzdur a po kątach tworzyć dziwaczne koalicje bo się pan na pana obraził i zmienia klocki. Proszę zmienić piaskownicę. Z czym na sesję przychodzicie. Mieszańcy muszą was puktować na sesji? Nic się nie zmieniła rada i bezradna nadal? Nie wiecie po co jesteście radnymi, nie macie narzędzi? mechanizmów? Był wspólny wróg i wspólny cel to był zespół i bitwę wygrał. Kurz po bitwie opadł i odsłonił, że król jest nagi.

 3. A czy Oni pełnili nadzór budowlany? Wejź się opanuj, Radni maja swoja prace, a to że firma która wygrała remont to był skok na kasę to już szukać winnych wśród innych, tych którzy pstrykali sobie fotki i kryli fuszerę wciskając ciemnotę ze już jutro wchodzą dzieciaki do przedszkola. A teraz się cieszmy że jest oddane odebrane i wszyscy mogą spać spokojne ze nikomu nic się nie stanie.

  • Jako inwestor i reprezentant Góry jak najbardziej powinni interesować się tym co się na terenie budowy działo. Nie wierzę, że nie mieli wiedzy o tym co się tam dzieje.

 4. Wszystko fajnie, przedszkole widać super odstawione. Pytanie tylko jedno, co tam robią radni Przewoźnik i Białoń. Jak oni mogą patrzec tym ludzią w twarz będąc współwinnymi całej tej obsuwy w terminie oddania przedszkola. Jak Przewoźnik ma czelność jeszcze przed szereg wychodzić. Dno i 5 metrów mułu.

  • Cało Góra to dno i 10 m muly
   A klub jak tam…. Odradza się
   na wieś to przedszkole mocie dobre.
   Przewoźnik i Bialon ulotki wyborcze Tarnowskiego roznosili oni tam już mieli zdjęcia z gotowego przedszkola haha
   Wieś tańczy i śpiewa ??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.