Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

14

2 września miał inauguracje w kompleksowo wyremontowanym budynku Szkoły Podstawowej im. J. Korczaka w Górze, rok szkolny 2019/20.

 

 

14 KOMENTARZE

 1. Jak zwykle znalazł się nie zadowolony,a to nie nagroda buraku tylko podziękowanie za wysiłek,a te 50%to widać było w przedszkolu rok poślizgu, a panom Rom i Slesiona bardzo dziękuję za piękna szkołę więcej takich ludzi i firm jak M.P.BYGG

 2. Panie wójcie teraz każda która zakończy w terminie inwestycje otrzyma pamiątkowa nagrodę?
  Zaznaczyć również trzeba że 50% inwestycji to czasy byłego wójta Tarnowskiego i bajki o ścieżkach pani starosto to swoim dzieciom opowiadać. Zapomniała pani ile nerwów to nas kosztowało i ten pomysł z krawezmikami i wyjazdami do posesji.

  • Ty się lepiej nie przedstawiaj Gorzan a Głupan XD
   Szkoła jest w 100% inwestycją i inicjatywą Nowego Wójta. Może zapytej kogo trzeba ile tam było grzyba i smrodu w klasach i ile lat w takich warunkach poniżej wszelkiej godności uczyły się górzańskie dzieci! Ta wasza propaganda post taranowa jest już śmieszna i boleśnie żałosna.
   Przez to o starym wójcie nawet nie wspominej. Przedszkolaki poczuły jego ostatni podmuch indolencji inwestycyjnej!

   Pamiątka się nie podoba? Wiadomo. Przykro wam w kole tarana. Nie dość, że Sloninka zrobi co trzeba, poodbiera jak Pan Bóg przykazał, na koniec jeszcze ładnie podziękuje i doceni drugiego. To musi być dla was szok. U was tylko jeden był najwyższy, a reszta karki mocno zgięte. I tak wam zostalo w tej pozycji. A jak łeb schylony, to świata nie widać, co najwyżej czubki swoich buciorów.

   • A radny Przewoźnik twierdzi ze to również zasługa Bogdana T.

    “Inwestycja zrobiona wielkim nakładem pracy i środków pieniężnych. W tym miejscu należą się podziękowania Panu Wójtowi Janowi Słonince za to że wyszedł z inicjatywą remontu szkoły i przekazał przy akceptacji Rady Gminy środki na ten cel.
    Należy podziękować również byłemu Wójtowi Bogdanowi Taranowskiemu, ponieważ to jeszcze w poprzedniej kadencji gmina otrzymała dofinansowanie na realizację boiska wielofunkcyjnego wraz z parkingiem oraz największej optymistce i pasjonatce Pani Dyrektor Agnieszce Wojtali wraz z całym zespołem oswiaty za fantastyczne projekty dzięki którym warunki do nauki nasze dzieci będą mieć wyborne. “

    • No i w sumie chłop ma rację bo prawda jest taka że każdy z wymienionych miał udział w tej inwestycji. Myślę że należy się cieszyć i skończyć ta nasza wojenke kto jest lepszy czy kto ma większe zasługi.
     Jak dla mnie ten komentarz jest ok i z klasą.

    • Zmień autorytety do cytowania. Zasługi poprzedniego wójta widać po stanie szkoly ale jeszcze przed jej remontem! Obrazki są, pooglądaj. Klasy w tamtym komentarzu nie ma żadnej jak dla mnie.
     Pasjonatka Pani Dyrektor jakoś swojej pasji do remontu nie mogła dać ujścia wcześniej. Dopiero zmiana wójta dała jej pole do popisu. Jasne, zrobiła to bardzo dobrze i ma prawo do dumy! Ale ten Pan od komentarza podobno z klasą he he powinien raczej zamilknąć a nie wychwalać znów Tarnowskiego. Bo jak przez całą swoją 1 kadencję nie przekonał go do remontu szkoły to o czym teraz pisze? Hm… Tylko czy przekonywał w ogóle? Jak tak i guzik wskurał, słabo. A jak nie? Hm… jeszcze słabiej.
     Przyklepanie jakiś tam pieniędzy na boisko to ma być zasługa??? Wolne żarty. Jakby to za poprzednika było wykonywane i wydawane to być może przygody przedszkola i hali sportowej w Woli miałyby konkurencję w kategorii “co by i tu zawalić” he he.
     Ze wsytydu by się już co poniektórzy lepiej nie odzywali!, Ale trzeba go wpierw mieć!

     • Te jakieś tam przyklepane pieniądze to było prawie 700 tys więc nie byle co. Chodzi o to że jasne można Tarana gnebic za niektóre tematy ale coś jest dobre to czemu nie podziękować? Czy my się musimy ciągle napieprzac?
      Przewoźnik jednak coś tam ogarnął bo roboty w Górze trochę było zrobione, patrząc obiektywnie. Może nie wszystko wyszło na 100 procent ale zestawiajac go z Białonka czy Waliczkowa to chociaż się chłop nie boi odezwać. A że teraz jest odstawiony od decyzyjnych osób… no cóż demokracja.

      • .. Ale jak już się odezwie, jak już z namaszczeniem do ludu przemówi, to tylko po to żeby siebie i pozostałych muszkieterów promować, dawne czasy z utęsknieniem wspominać, merytoryki w próżno szukać. Lans, ślizg i szlus. Radny nie jest tylko dla własnego okręgu, razem z wszystkimi pozostałymi ma współpracować, nawet wtedy gdy poglądami się od nich różni. To nie polityka tylko praca u podstaw, wśród ludzi. Gdzie was panowie i panie z RG widać? Na sesji, dzięki przekazowi do obejrzenia w internecie mieszkańcy mogą poznać wasze twarze i tyle was widać. Słychać nielicznych i aż przykro słuchać tych co się już odezwą. Jeszcze przewodniczący, jego zastępcy i radny Banaś są rozpoznawalni. A pozostali gdzie? Kampania się skończyła i siad płaski do następnej? Może to małe pieniądze jakie otrzymujecie, ale za nic nierobienie to bardzo dużo. Tak trudno zdać relację na sesji choćby trzyminutową przez każdego radnego co zrobił od ostatniej sesji (na początek od wyborów) i co zamierza?? Sami Państwo kandydowali nikt nikogo nie zmuszał siłą i co teraz z waszymi programami i planami? Jedno spotkanie na sesji i komisja szybciutko przed sesją – i to wszystko? Dlaczego komisje się nie odzywają? Nie ma czasu- słabo-można się przygotować i wypowiedzieć merytorycznie -krótko. Tylko trzeba mieć coś do powiedzenia. Sesja godzinkę lub dwie i kasa jest? Nagranie z sesji pokazują jacy jesteście słabiutcy. Dobrze że chociaż wójt ma coś do powiedzenia i zdaje relację ze swojej pracy.
       I nie zasłaniajcie się tym, że na jego sprawozdanie pracuje pięćdziesięciu urzędników, co dostaje taaaaaką kasę (kto dostawał to obecny wójt pokazał w kampanii).
       Posłuchajcie swoich wyborców, pewnie wam też pomogą, będziecie mieli większe wsparcie niż wójt, ale trzeba się pochylić i posłuchać. Są rady sołeckie spotykacie się z nimi? Nie słychać, nie ma po co? To po co kandydowaliście? Dla kawy i diety? Dla imprez na które was zapraszają? Bo wycieczek różnych obecny wójt chyba nie organizuje.

        • Ty za darmo tak ziapiesz czy w upatrzonym z góry interesie aby podbijać w głupi sposób akcje jednego jedynego kosztem jego kolegów zcrady? I zaznaczam, to pytanie retoryczne jest.
         “Jedyny taki” wspaniały i najbardziej the Best za chwilę g… zrobi gdy zostanie sam na placu boju. Także jeśli go lubisz i dobrze mu życzysz, nie wsadzaj kija w mrowisko. Tylko jedna sprawa. Tu trzeba mieć mózg w użytku, żeby takie proste rzeczy ogarniać. A mnie się zdaje że w całej tępej i dętej akcji HUZIA na Józia mózgi przestały stykać na łączach.

        • Czy pis zabrania pracy radnym?????? Pracy do której się dobrowolnie zgłosili? PiSiory nie są aż tak potężne żeby to zrobić. Uważasz że radni to marionetki? Uzasadnij tę swoją wypowiedź bo coś bredzisz, marionetki owszem widać ale nie tam.

      • Chwalić Boga nie zdążył ich wydać i szczęśliwie zrobił to wójt Sloninka. Jak wydał i jak poszły prace? Bajka. Kto pracował temu dziękować trzeba. I tyle w temacie.
       A dla mnie ten chłop od wielkiego odzywania się lepiej coby już nic nie gadał. Tylko zaczepki i laurki dla Bogdana, którego spuścizna raczej zawstydza normalnie myślących ludzi po kilku spektakularnych wyczynach. Także o.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.