Uszkodzona deska na moście “Bronisław”

32

Uwaga utrudnienia ma moście “Bronisław” uszkodzona jedna z desek która pękła i stwarza zagrożenie w ruchu. Na miejscu interweniowała OSP Wola zabezpieczając i odgradzając uszkodzony element mostu.

 

32 KOMENTARZE

  • Anonim aż tak serce cie boli że mieszkam w pięknym Frydku a meldunek mam na Woli ?
   Jak już tak szukasz dziury w całym to poszukaj co mam na Słowacji 🙂

   • Teraz sie zacznie. Co ma P. Banas lub kogo na Slowacji ? bo na frydku juz mial … Kogo lub co ? Anonim wie ? ?

   • Hastur co poradzisz, śrube kręciłem przez ponad 5 lat a wyborcy dokręcili swoje w wyborach samorządowych i koryto uciekło przed nosa Bogusiowi i reszcie jego zakłamanej bandy.

   • Hastur przecież to pisze ręka radnego p. Starca który nienawidzi radnego p. Banasia bo robi więcej niż taki p. Starzec.
    Z drugiej strony radny Starzec udaje dalej głupa że nikt nie okradał spółki gminnej GZGK ? Czekamy czekamy na koniec audytu aż głowy się posypią.

    • Mam nadzieję, że ku przestrodze innym pójdą odpowiednie zawiadomienia do prokuratury o niegospodarność i działanie na szkodę spółki (jeśli takowe zostaną znalezione), dwa co prawda jestem z osiedla w 2 ale interesuje się wałkiem z przedszkolem w górze. Co tam słychać?

    • Posypią i co z tego. Odwołany zarząd pewnie odprawy dostanie. Znając życie pewno niemałe, i znowu my się na to złożymy.

 1. Zebrania sprawozdawczo-wyborcze z mieszkańcami za nami.Mam pytanie do radnego Piotra Biszkanta z Sołectwa Wola 2, dlaczego nie zaszczycił nas swoją obecnością na zebraniu .Już nie ma czasu dla wyborców.A może ojciec sołtys odwalać będzie za niego robotę.

  • Poza funkcją radnego, pozostaję również w stosunku pracy, a tylko w odniesieniu do sesji i komisji w Urzędzie Gminy są uwarunkowania prawne umożliwiajace moje obowiązkowe uczestnictwo. Poza tym, mając na względzie fakt bliskiego pokrewieństwa z sołtysem naszego sołectwa-mamy ze sobą ciągły kontakt i na bieżąco konsultujemy istotne zagadnienia. Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji o problemach twarzą w twarz, tak jak robi to spore grono mieszkańców.

 2. Do Wolanina nie mam luk w pamięci a pytałem dlatego że p Banaś został radnym sołeckim na W1 a tylko mieszkaniec osiedla ma prawo wg statutu być w radzie sołeckiej i brać udział czynny w głosowaniu ps coś tu nie tak

  • Anonimie pytasz p. Banasia ? Widzę zaniki pamięci bo w przeciwieństwie do radnego Starzec radny Banaś jasno w ulotce wyborczej napisał ze mieszka we Frydku a startuje w Woli.
   Skoro został radnym to o czymś świadczy a zaangażowanie radnego Banasia widać wszędzie bo radnego Starzec widzę jak klapie dziobem i nic nie robi tylko wszystko źle i źle w swoim show z radnym Wojtala i Przewoźnik.

 3. A ja pozdrawiam debila z białego busa mercedes z rejestracja WW z PGNIG który mało nie doprowadził do zdrzenia czołowego w okolicy Jemiloy gdzie wyprzedzał na trzeciego i cały rząd spokojnie jadących. Pod 100 w okolicy Jordana i zjazdu na szpital i na czerwonym święte skręcił na Wole. Dalej nie wiem bo jechałem prosto na Brzeszcze. Człowieku jak chcesz się zabić to się rozpędź i wal w drzewo ale nie narażaj innych na utratę zdrowia i życia. Kierowca ok 18.30 23/03

  • W kampanii wyborczej było o tym głośno. Minęło kilka miesięcy, przeszła zima… Wyskoczyły dziury na drodze od strony Woli, deski skaczą po moście, jest o wiele gorzej niż było jesienią. Nikt z tym nic nie robi. Kiedy coś się zmieni, kiedy będzie jakiś pomysł na kompleksowe rozwiązanie problemu? Można most zamknąć, można ponarzekać na poprzedniego wójta, ale to nie załatwia sprawy.

 4. droga do mostu jak i sam most to tragedia. Lepiej zamknąć tą drogę niż stawiać głupie znaki “uszkodzona nawierzchnia”

  • Droga prowadząca do mostu ” Bronisław” nie jest chyba własnością gminy, więc gmina nie jest odpowiedzialna za remont tej drogi.

 5. Tarana i jego ekipe pociagnac do odpowiedzialnosci za stan gminy jaka po sobie zostawil . 20 lat “pracy na rzecz gminy ” ” rzetelna i uczciwa praca ” jemu powinno sie postawic rzetelne i uczciwe zarzuty za syf jaki nam zostwil !!!!

  • kilku pyskaczy zostało w radzie im też powinni zarzuty postawić lewizna jaka szła to wiadomo gdzie i komu do kieszeni. |Kto kupował działki i budował domy ? To z naszych pieniędzy tak się panoszyli ludzie Taranowskiego i Pająka.

 6. Temat mostu był dość popularny w trakcie kampanii. Czy nowi radni oraz wójt mogą powiedzieć/napisać, kiedy cokolwiek się w tej sprawie poprawi?
  Cudów nie ma, pieniędzy pewnie też, ale podczas kampanii miałam wrażenie, że jest to jeden z waszych priorytetów. Chętnie dowiem się na forum, czy jest jakiś plan (bo jakiś jest, prawda?>:})
  Nawet jeśli była o tym mowa na którejś z sesji, to i tak proszę o informację – nie oglądam tych obrad, bo nie mam na to czasu a wiem, że radni są tu aktywni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.