Uwaga na burze z gradem

4

Ostrzeżenia meteorologiczne: Burze z gradem stopień: 1
prawd. 80%
Przebieg: Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć opady deszczu od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywy wiatru do 70 km/h. Miejscami grad.
Uwagi: Brak.

Ważne:
Od: 2021-05-13 12:00
Do: 2021-05-14 00:00
synoptyk IMGW-PIB: Bartłomiej Pietras
Czas wydania: 2021-05-13 07:23
Biuro: Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie

4 KOMENTARZE

 1. Do Mieszkanki osiedla Proszę nie wprowadzać ludzi czytających Pani komentarz w błąd po pierwsze koło 12-tki wcale nie zapada się ziemia i nikt z mieszkańców nie zauważył takiego faktu. Po drugie -teren koło tz.czerwonego jest terenem prywatnym [został wykupiony około poł roku temu]i jest to sprawa przyszłego inwestora co ma zrobić aby jego teren doprowadzić do porządku. Po trzecie-chodnik przy bloku 14 i 15 był już naprawiany trzy krotnie, niestety przebiega tam ciek wodny który systematycznie wypłukuje piach co doprowadza do osiadania gruntu. Odnośnie Pana Starzec niech Pani nie zapomina ze ten człowiek już był radnym i jakoś nie interesował się problemami opisanymi przez Panią. Sadze ze jest Pani mieszkanka bloku nr.13 i przykro mi ze nie dostrzega Pani jakie kolosalne zmiany właśnie przy tym bloku i 12-ce zaszły w ostatnim czasie dzięki zaangażowaniu niektórych osób. Proszę więcej energii przeznaczyć na upiększanie Pani otoczenia a nie wypisywać bzdur wypatrzonych z okna mieszkania. Pozdrawiam.

  • Drogi mieszkańcu, obok 9 zapadł się asfalt wraz z poboczem, szkoda żebyś wpadł, jak takiej dziury niewidziales,
   Bmyślisz że teren sprzedany obok czerwonego to po temacie jeżeli właściciel nie pozwoli sprawdzić dlaczego od paru lat zapada się tam teren to wesolo nie będzie dla mieszkańców, istniała tam kiedyś studnia wody deszczowej haha teraz właściciel zarządza wyasfaltowania całego placu po remoncie studni i kto to zapłaci my mieszkańcy , a słynny chodnik 14,15 kto i gdzie naopowiadal ci takich glopot że przebiega tam ciąg wodny i chodnik się poprostu zapada , niedroznosci kanalizacji deszczowej powoduje płukanie ziemi, w Woli w paru miejscach na osiedlu, 15 lat Pan Bogdan omijal temat szerokim łukiem, nowy wójt robi to samo, trzeba poprostu odkopac i sprawdzić a nie jak pokazuje czas dosypac ziemi i olać temat, to co dzieje się na osiedlu to widzę tylko szkoda że jeszcze gwarancja na pracę się nie skończyła a już zapadł się asfalt którego nikt nie poprawi nasypali ziemi i po sprawie,
   a radny czy będzie Pan S czy Pan J to niech będzie paan Starzec nic złego nikomu nie uczynił wręcz odwrotnie to gminny układ mu wywrucil stołek więc nich tam wraca opozycja jest potrzebna, Pan Mirek to kolejny puzel w układance wiadomego Pana.

   • Komentarz dotyczył zapadliska koło 12-tki a nie 9-tki.Teren koło czerwonego jest prywatny i my tego nie zmienimy ani nie mamy wpływu co zrobi właściciel. A jeżeli chodzi o zapadlisko przy czerwonym to temat istnieje od 35 lat bo już wtedy kopalnia postawiła tam wóz kopalniany i przez rok pompowała wodę (codziennie przechodziłem obok niego do pracy) i wcale nie była to deszczówka. Radny powinien mieszkać w okręgu wyborczym z którego startuje bo wtedy jest większe prawdopodobieństwo że należycie będzie dbał o interes mieszkańców.

 2. No uwaga, w Woli po deszczu ziemia się zapada jak obok bloku 12,
  A kto się tak tym asfaltem chwalił na osiedlu, ciekawe dlaczego się tak dzieje, obok bloku 14,15, ile razy chodnik już tam poprawiali i obok slynnego czerwonego też już się zapada świat parę ładnych lat
  Slotysi, radni, wójtowie, się zmieniają i każdy tego nie widzi??? Dobrze ze wybory idą Pan Starzec to ogarnie, jako nowy radny)))) wojna na poduszki trwa między Łukaszem a Wójtem i to pasuje a czy się coś robi nie ważne……….
  A miało być tak pięknie za nowego wójta i tych świetnych radnych….. Karierowicze jak to widzę to kwicze! Wszystko trzeba zgłaszać bo inaczej tylkow nie rusza, z zza gminnego korytka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.