Uwaga, nadciągają mrozy i opady śniegu

4

Od 5 stycznia czekają nas mrozy. Od czwartku nad Polskę napłynie bowiem mroźne powietrze z północy. W efekcie w ciągu dnia temperatura spadnie nawet do – 8 stopni Celsjusza. Prognozuje się, że nocami wynosić może do aż -25 stopni Celsjusza, dodatkowo wrażenie zimna  będzie potęgować porywisty wiatr a temperatura odczuwalna może  wynosić nawet -35 st C. Będzie też padać śnieg.

W tym trudnym okresie nie bądźmy obojętni zwracajmy uwagę na osoby mogące mieć problemy z zdrowiem, osoby bezdomne ale także nasze  zwierzęta domowe. Pamiętajmy tez o płynach zimowych w samochodach oraz paliwie DIESEL które powinno być przystosowane do tak niskich temperatur, zaniedbanie tego może spowodować iż auto w najmniej oczekiwanym momencie odmówi posłuszeństwa, co możne być już niebezpieczne dla zdrowia a nawet i życia.

4 KOMENTARZE

  1. Te hultaje znowu będą szaleć na kopalnianym parkingu , i znowu będą wypadki, szaleńcy i piraci drogowi, pozabierac im prawojazdy, w poniedziałek juz pokazali klase, 3 samochody uszkodzone. Gdzie był w tym czasie sołtys w2 ? Wstyd !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.