[VIDEO]Koncert dobroczynny, wystawa i bankiet na rzecz OMBR

0

W sobotę, 10 grudnia w Karczmie Kuban odbył się koncert dobroczynny inaugurujący “Mały Festiwal Wielkich Rzeczy”. Dochód z wydarzenia przeznaczony został na szczytny cel, jakim jest wsparcie osób z niepełnosprawnością umysłową – podopiecznych Ośrodka Matki Bożej Różańcowej w Pszczynie.

Uczestnicy koncertu zobaczyli spektakl “Oświadczyny”, żart sceniczny w 1 akcie wg Antoniego Czechowa oraz wzięli udział w koncercie Agnieszki Dyk, wokalistki zespołu Brathanki. Goście usłyszeli utwory czerpiące z lat sześćdziesiątych osadzone w nowoczesnej kolorystyce muzycznej, zaś charyzmatyczna Agnieszka Dyk wraz z sześcioma świetnymi muzykami wprowadziła ich w niezapomniany wieczór. Wśród zaproszonych gości, byli m.in. burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol, przedstawiciele ŚDS oraz ksiądz Alojzy Bok.

Po koncercie odbył się wernisaż wystawy “W oczekiwaniu na Święta”, której uczestnicy mogli podziwiać barwne, pomysłowe, niejednokrotnie zaskakujące i niewątpliwie wyjątkowe dzieła stworzone przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Pszczynie. Wystawie towarzyszył bankiet z muzyką na żywo w wykonaniu Pawła Kukli. Festiwal poprowadził Karol Wolski.

Oficjalnym Ambasadorem Małego Festiwalu Wielkich Rzeczy został Rafał Sonik – zwycięzca Rajdu Dakar, sześciokrotny zdobywca Pucharu Świata FIM, przedsiębiorca i filantrop.

Partner główny: Karczma Kuban
kuban-baner
Partnerzy:

Salon fryzjerski DIVA
Producent wyrobów z granitu i marmuru Marmur Dulemba
Uprawa pieczarek i grzybów egzotycznych Gołyszny

Sponsorzy:

ELEKTROBUD Mika Jan – instalacje i urządzenia energetyczne
TAMIR – materiały budowlane i akcesoria
Piekarnia “U Jarka”
Kobielanka – Zakład Handlowo-Produkcyjno-Usługowy
Zamel

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.