W listopadzie gabarytów nie odbiorą

17

Szanowni Mieszkańcy!

Informujemy, że w listopadzie 2019 r., nie odbędzie się planowana zbiórka odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych opon spod Państwa posesji.

W związku z tym ww. odpady będzie można dostarczyć we własnym zakresie do Mobilnego Punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w terminach podanych poniżej

Przepraszamy za powstałe utrudnienia.

Aktualizacja –
W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi zbiórki odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych opon informuję, iż w przypadku problemów związanych z dostarczeniem wyżej wymienionych odpadów do Mobilnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, można się kontaktować z Referatem Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Miedźna pod nr tel.: 32 211 61 96 wew. 29 oraz 519 347 288, w terminie od 5.11 do 8.11.2019r. Realizacja zgłoszeń nastąpi od 13.11 do 23.11.2019 r.

Info UG Miedźna

17 KOMENTARZE

 1. Obiło mi się o uszy, że w przyszłym roku za śmieci mamy płacić 50 zł miesięcznie od osoby. Czy ktoś może to potwierdzić czy to jest plotka?

 2. Dzień dobry
  Zadałam sobie trud i Brzeszcze Lędziny Pszczyna Oświęcim Bieruń wywóz gabarytów spod posesji . DA SIĘ?
  DA !!!
  MYŚLĘ ŻE U NAS ZMIAN NIE BĘDZIE
  POZDRAWIAM

  • LĘDZINY: Wróble ćwierkają, że Lędziny stoją na skraju wydolności finansowej. Pytanie w tej sytuacji DA SIĘ? jest chichotem czy żartem?
   BIERUŃ: Przez długie lata miał bardzo dobrych gospodarzy. W Bieruniu DA SIĘ bardzo, bardzo dużo, bo tam ludzie mądrze sobie wybierali w wyborach X lat wstecz. Bieruń ma kopalnię i inne świetnie prosperujące zakłady. Ma duże podatki z tego względu. Całkiem zamożnych mieszkańców. Ale nie martw się. To Bieruń “wychował” nam wójta. Sądzę, że i tu za jakiś czas wiele będzie się dało. Tylko jak posprząta ten bajzel.
   PSZCZYNA: Zobacz na ceny za śmieci w Pszczynie i wtedy pytaj czy SIĘ DA, ok? Za taką kasę jasne, że się da.
   Wniosek: albo wójt podniesie stawkę za śmieci albo puści nas z torbami albo uspokójcie się pieniacze i dajcie człowiekowi popracować. Beczki miodu tu nie zastał. Raczej usiadł na beczce prochu ha ha!

 3. Jestem zaskoczony działaniem Nowej Energii -nie tak wyobrażałem sobie rządy i naprawe naszej gminy .Napiszę tylko krótko ,- wynika z tego wszystkiego ,że sami musimy załatwiać wywózkę gabarytów ,sami musimy wyremontować most w kierunku Oświęcimia ,sami musimy usprawnić komunikacje z Tychami i Pszczyną w niedziele (osoby nie posiadające samochodów ,nie dojadą na dworzec PKP W PSZCZYNIE ,TYCHACH ,OŚWIĘCIMIU,nie dojadą z dzieciakami do RADOCHY w Pszczynie ,czy do Familii w Oświecimiu,,itp..),sami powinniśmy informować siebie nawzajem o wszystkim co związane jest z gminą .Wydaje mi sie ,że trzeba powrócić do hodowli gołębi pocztowych i pisania listów .Dziwię się ,bo zapowiadano częsty kontakt z obywatelami i informacje co się robi .Dziękuje za wszystko Nowa (ekipo)Energio .

  • A do kogo te żale Panie Obserwatorze??? Chyba adresy pomylono. Kogo wybrano na Wiejską w Miedźnej?? Gdzie radni? Jeden z drugim mocny w gębie na faceboku, ale żeby działać to nie bardzo. Bycie radnym to przede wszystkim działanie, a nie odpisywanie na durne komentarze. Czas poświęcony w świecie wirtualnym proszę pozostawić i wrócić do świata realnego. Tu są problemy Panie Radny 😉

  • Drogi Obserwatorze, piszesz jakbyś miał dodatkową wiedzę na temat NE, ale jakoś nia masz odwagi sie ujawnić. No pomyślmy dlaczego… tonący brzytwy się chwyta…

  • Słabo obserwujesz obserwatorze. JA osobiście z na własne oczy widziałam co najmniej kilka wielkich opracowań wójta, który ludziom w kółko tłumaczy jedno i to samo. Na wolanach, na fb i ha! NAwet na stronie urzędu.
   Bądź tak miły i sprawdź zanim zaczniesz publicznie kłamać, że wójt z ludźmi nie rozmawia. Powiem więcej. Bądź tak miły i poszukaj mi chociaż jednego podobnego wystąpienia byłego wójta tej gminy, gdzie tłumaczy ludziom co i jak.
   Bardzo czekam, więc się postaraj. A ja jak nie znajdziesz z przyjemnością poświęcę tę godzinkę i udowodnię Ci Twoje łgarstwa. Do pracy więc, szukaj! I śladów po jednym i po drugim. Gwarantuję mocne zdziwienie.
   Ale co tam. Ty to już wiesz XD Tak tylko rzucasz błotem, boś niepogodzony z losem XD

 4. Witam
  Proszę nie pisać że nikt nikogo nie zostawia z problemem. Nikt nic nie wie bo nie wszyscy czytają Wolan. A ludzie pracują i jeszcze wykonywać telefony na gminę . Po to został wybrany nowy Wójt by było lepiej a my się cofamy .Sprawdzę inne gminy czy sobie wszyscy sami wywożą gabaryty. Bo jeśli sami ludzie od przyszłego roku mają wywozić do pszoka to zobaczycie że znowu wrócimy do zaśmiecania lasów. Trzeba myśleć co się robi.

  • A oglądasz TV? Widzisz co się dzieje ze śmieciami w całym kraju? Tak nas ugotowali, ale nie żaden wójt tylko super ustawy weszły, co i rusz nowe zasady wymyślają. I koszty szybują. Trzeba myśleć co się pisze 🙂

 5. Nikt nikogo nie pozostawia z problemem,
  W przypadku problemów związanych z dostarczeniem wyżej wymienionych odpadów do Mobilnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, można się kontaktować z Referatem Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Miedźna pod nr tel.: 32 211 61 96 wew. 29 oraz 519 347 288, w terminie od 5.11 do 8.11.2019r. Realizacja zgłoszeń nastąpi od 13.11 do 23.11.2019 r.

 6. No to nam pomogliście… Ciekawe jak mam sobie poradzić z dowozem na miejsce zbiórki gabarytów dużych rozmiarów, pralki czy telewizora… Niestety nie wszyscy dysponują odpowiednim transportem.

 7. Mam pytanie odnośnie śmieci
  Dlaczego nikt na forum nie podjął tego tematu.? Dlaczego nie będzie wywozu gabarytów z pod posesji ?
  Dlaczego w przyszłym roku też nie będzie? Dzwoniłam dziś na gminę i się dowiedziałam dlaczego .
  Drodzy mieszkańcy
  Do dnia 12.11 jak nie zadzwonicie do gminy i nie podacie swojego adresu niestety nikt Wam gabarytów nie wywiezie.Ja dzwoniłam do moich sąsiadów i gdyby nie ja to nikt z tych osób tego nie wiedział.Ba to starsi ludzie i oni nie wiedzą co to wolanie.pl
  Dlaczego skoro nie ma wywózki to nie poinformowano wszystkich tak jak trzeba? Co ja miałam się w pocztę bawić?
  Dlaczego to my mieszkańcy mamy płacić za dowóz gabarytów na Różaną czy później do Gilowic ? Będą jakieś zniżki w podatku na wynajęcie auta ?
  Zawiodłam się Panie Wójcie i to bardzo.
  A potem dziwi się Pan że ludzie źle piszą.
  Tak na koniec to nw kiedy mój post się ukaże mówcie wszystkim że do dzisiaj trzeba dzwonić do gminy. Czasu zostało niewiele.Jak się nie mylę do 15.30
  Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.