Wolne miejsca przedszkolne w Gilowicach

0

Nabór uczestników do nowo utworzonych oddziałów przedszkolnych w Gilowicach w ramach projektu „Moje przedszkole” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Dyrektor Zespołu Oświaty i Wychowania w Miedźnej informuje, że od dnia 3 grudnia 2012 r. do 20 grudnia 2012 r. można starać się o przyjęcie dziecka do oddziałów przedszkolnych, które zostaną utworzone w Gilowicach w ramach projektu „Moje przedszkole” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 9.1.1 Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej.

W tym celu należy złożyć we wskazanym wyżej terminie dokumenty rekrutacyjne, tj. kartę zgłoszenia dziecka, oraz oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych, w Biurze projektu – Zespół Oświaty i Wychowania w Miedźnej, ul. Wiejska 131, 43-227 Miedźna.

Do przedszkola mogą zostać zapisane dzieci w wieku przedszkolnym, czyli od 3 roku życia. Zgodnie natomiast z art. 14 ust. 1 pkt 1b ustawy o systemie oświaty, w szczególnie uzasadnionych przypadkach do przedszkola może zostać przyjęte również dziecko, które ukończyło 2,5 roku.

W przypadku większej liczby chętnych niż liczba miejsc w oddziałach przedszkolnych pierwszeństwo mają dzieci zamieszkałe w obwodach należących do Gminnego Przedszkola „Bajka” we Frydku, a następnie z obwodów Gminnego Przedszkola Publicznego im. Jana Brzechwy w Górze oraz Gminnego Publicznego Przedszkola im. M. Kownackiej w Miedźnej.

Szczegółowe informacje odnośnie procedury rekrutacji oraz uczestnictwa
w projekcie znajdują się w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Moje przedszkole”, którego treść znajduje się poniżej.

W przypadku pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu z Biurem projektu:

Zespół Oświaty i Wychowania w Miedźnej
ul. Wiejska 131
43-227 Miedźna
e-mail: mandla@zoiw.miedzna.pl
tel. 32/211-61-77
fax. 32/211-63-54
kom. 691 492 643
osoba do kontaktu: Marzena Mandla

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.