Wybił szybę za prawie 500 złotych, bo chciał odpoczęć w środku i nieco się posilić

1

Tłumaczył, że chciał tylko coś zjeść i odpocząć. 61- letni mieszkaniec Woli przyznał się do zniszczenia mienia, lecz, jak zaznaczył, resztę wyjaśnień złoży w sądzie. Został zatrzymany niedługo po zgłoszeniu wybicia szyby w szkole w Ćwiklicach. Komfort skonsumowania w pomieszczeniu bułki szklarz wycenił na prawie 500 złotych.

 

Przybyłym jako pierwszym na miejsce zdarzenia policjantom mówił, że wybił szybę, bo chciał odpoczęć w środku i coś zjeść. Niestety, komfort, który chciał sobie zapewnić, kosztowało dyrekcję szkoły prawie 500 złotych. Mężczyzna wybił szybę w oknie i wszedł do pokoju pedagoga szkolnego. Był to wtorek, około 2 w nocy. Tuż po tym, o zdarzeniu został poinformowany dyżurny pszczyńskiej jednostki policji. Mundurowi, którzy przyjechali na miejsce, zastali w środku nietrzeźwego mężczyznę. Jak tylko wytrzeźwiał, wolanin został poinformowany, że już wkrótce do sądu zostanie skierowany wniosek o ukaranie go w sprawie o wykroczenie.

info KPP Pszczyna

1 KOMENTARZ

  1. Biedny człowiek wydał pieniądze na alkohol i brakło mu na jedzenie… Trzeba zorganizować zbiórkę pieniędzy, bo na pewno potrzebuje pomocy 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.