Wybory odbędą się 21 października

19
Wybory samorządowe 2018. Wybory odbędą się 21 października Premier Morawiecki zdecydował! Wybory samorządowe 2018 odbędą się 21 października 2018 roku. Dwa tygodnie później – 4 listopada obędzie się druga tura. Zatem od 14 sierpnia oficjalnie ruszają kampanie wyborcze. Termin wyborów samorządowych 2018 głosił premier Mateusz Morawiecki w rozporządzeniu, które pojawiło się w Dzienniku Ustaw.
 

19 KOMENTARZE

 1. No nie mowcie ,tyle progów zawalniających (niepotrzebnych) co wojt zamontowal w Gorze to niejedna wies moze zazdroscic, dał zarobic firmie kolezeńskiej ,czekam na te wybory może nowa władza je zdemontuje

  • Krystyna jeżeli masz na myśli dzisiejszy festyn w Górze, to chyba masz pecha, bo organizatorem jest podmiot niepubliczny i podejrzewam, że jakikolwiek agitator wyborczy będzie niemile widziany, chyba, że pójdzie na totalne ośmieszenie.

   • AG, będą gminne festyny wyborcze? Agitator był jeden? Ten festyn organizowało zaplecze wyborcze, kiełbasa wyborcza była, czy tylko kaszanka? Niepubliczny podmiot nie robi wyborczych imprez. Zasłona dymna na innych kandydatów. Teraz będą tajne spotkania niewyborcze w rożnych gminnych miejscach, z udziałem niekandydującego jeszcze? Tak będzie tanio, wygodnie i skutecznie bo z ramienia i po linii ale nieoficjalnie. To stare metody w każdej kampanii od kilkunastu lat, a potem pa na cztery lata wyborcy. Karmę dostana tylko organizatorzy ci mniej oficjalni w postaci nagród, premii dodatków. Tak trudno to dostrzec? Lud ma to znów kupić? Gdzie następna impreza niepubliczna? Gilowice? Miedźna? Frydek? Może Wola? Nie Wola niepotrzebna bo nie chodzi na głosowanie poza elektoratem od dawien dawna zdobytym i prężnym do dzisiaj otoczeniem niektórych radnych byłych i obecnych.

   • A co wolisz górnika z mazur który już 20 lat omamia i układa się dla swojej kaski. A jak już to nie były policjant a Komendant Policji i nie strażnik miejski a Komendant Straży Miejskiej, osoba bardzo dobrze zorganizowana zarządzająca sztabem ludzi. Mająca decydujący głos w samorządzie w Bieruniu. Proszę pokaz mi tam taki sam GZIK którego pracownicy kradną prace swojej firmie i robią to samo na fuszki gdzie firma zamiast zarabiać i obniżać ceny wody je podnosi bo jest nierentowna, pokaz mi taki GOK który nic nie robi tylko księżniczki kawkują sobie, pokaz mi … Zresztą, szkoda polemiki z takimi osobami widać ze jesteś z układu Taranka i coś sobie tam kręcisz na boczku. Ja wiem ze Jan wprowadzi tutaj normalność, szacunek do ludzi i ich pracy, a osoby które dopuściły się nadużyci dostaną podziękowanie za swoje usługi, i zostaną rozliczone. I to dlatego jest ten krzyk bo dojna krowa zdycha, a czy zdechnie czy ludzie cha normalności to już za 2 miesiące. Ale sam twój nic wiele mówi – Moshe Tavor – drugi z trzech braci. Był członkiem Żydowskiej Brygady, właśnie układy i żydki są najbardziej zaniepokojeni zmianami gdyż ich dotychczasowe królestwa i wpływy się rozsypują

   • Ja tam 1000 razy wolę od górnika i zakamuflowanego łysiejącego dziadka żwawego mundurowego z uczciwie odkrytą glacą XD Same fryzury mówią dużo. Albo jesteś sobą, albo udajesz kogoś kim nie jesteś.

  • Chleb suchy będzie? Szynki i wyszynku żadnego? Kto sponsoruje? Starosta? Za tydzień po festynie bardzo nie wyborczym, dożynki z tą samą ekipą też z nie wyborcze, bo to święto plonów ale kiełbasę wyborczą grillować się da. Potem uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego -okazja do spotkań bez wyborczych podtekstów i obietnic.
   Koło gospodyń, kółka tematyczne od rożnych spraw i organizacje poboczne. Spotkania zamknięte, darmowe nie z musu ale trzeba być, bo jak nie.. Każdy liczy na swoją pieczeń, i ręka w nocniku na 5lat.

  • Czekej ino, a vodka Tarnowska bydzie? Ło inne roztomajte Germańskie maszkiety niy pytom, dyć łone sie nie liczom, kto mondry tyn wie. Bydzie raban i abo szpyrka poradzi abo zaś tyn drugi łostanie.

 2. Do boju kandydaci, pierwsza impreza wyborcza w Górze 18 sierpnia w sobotę nie wiadomo czy dla wszystkich czy dla zaproszonych, ma się odbyć na placu przed Domem Socjalnym koło boiska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.