XIII Miedźniański Rodzinny Rajd Rowerowy

2

XIII Miedźniański Rodzinny Rajd Rowerowy już za nami zapraszamy do odszukania się na naszych zdjęciach w galerii.

„Nie siedź przed komputerem, zacznij jeździć rowerem” pod takim hasłem 31 sierpnia br. po raz trzynasty odbył się rodzinny rajd rowerowy w gminie Miedźna pod patronatem Wójta Jana Słoninki.

W słoneczne sobotnie przedpołudnie na trasę tegorocznego rajdu wyruszyło 638 cyklistów, pokonując blisko 25 km. Rowerzyści wystartowali z parkingu przy Krytej Pływalni w Woli, przejeżdżając przez miejscowości: Góra, Gilowice, Miedźna, Frydek, finiszując na stadionie Ludowego Klubu Sportowego „Sokół” w Woli. Na mecie czekała na rajdowiczów grochówka, dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci i konkursy z nagrodami.

Spośród uczestników rajdu, organizatorzy nagrodzili bonem towarowym najliczniejszą rodzinę, którą zostali Państwo K. i P. Niesto z Góry. Losowo wybrano również najstarszego uczestnika rajdu, którym okazał się p. Rufin z Gilowic, a najmłodszym Witold z Woli.

Na koniec konkursu z nagrodami, wśród uczestników rajdu rozlosowano nagrody główne: na wyjazd weekendowy ufundowany przez Nadwiślańską Agencje Turystyczną z Tychów pojedzie p. Mirosław z Frydku, a nowymi rowerami ufundowanymi przez sklep rowerowy „TOM-SKI” z Gilowic i „NATAN” z Woli odjechali p. Jolanta z Gilowic i Marcin z Miedźnej.

Organizatorzy XIII Miedźniańskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego dziękują: policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie i druhom z gminnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych za profesjonalne zabezpieczenie trasy przejazdu kolumny rajdowej.

Organizatorzy XIII MRRR: •Zespół Szkół w Woli •Zarząd LKS „Sokół” w Woli •GOSiR w Miedźnej z/s w Woli

info FB Basen Miedźna

 

 

 

2 KOMENTARZE

  1. No widzisz anoninie, zaplanowany już dawno temu miałem rodzinny wyjazd – lansowałem się w innym miejscu ???️
    …smutne jest to, że na dożynkach mnie może też nie być ale będzie mój zastępca Mateusz z w/w KKSiM ?
    Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.