Zapisy do przedszkola w Gilowicach jeszcze do 4 stycznia

0

Dyrektor Zespołu Oświaty i Wychowania w Miedźnej informuje, że wydłużony zostaje okres naboru uczestników do nowo utworzonych oddziałów przedszkolnych w Gilowicach utworzonych w ramach projektu “Moje przedszkole” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 9.1.1 Zmniejszenie nierówności w stopniu
upowszechniania edukacji przedszkolnej.

Termin składania dokumentów rekrutacyjnych mija 4 stycznia 2012 r. o godzinie 15:30.

W tym celu należy złożyć we wskazanym wyżej terminie dokumenty rekrutacyjne, tj. kartę zgłoszenia dziecka, oraz oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych, w Biurze projektu – Zespół Oświaty i Wychowania w Miedźnej, ul. Wiejska 131, 43-227 Miedźna.

Do przedszkola mogą zostać zapisane dzieci w wieku przedszkolnym, czyli od 3 roku życia. Zgodnie natomiast z art. 14 ust. 1 pkt 1b ustawy o systemie oświaty, w szczególnie uzasadnionych przypadkach do przedszkola może zostać przyjęte również dziecko, które ukończyło 2,5 roku.

W przypadku większej liczby chętnych niż liczba miejsc w oddziałach przedszkolnych pierwszeństwo mają dzieci zamieszkałe w obwodach należących do Gminnego Przedszkola “Bajka” we Frydku, a następnie z obwodów Gminnego Przedszkola Publicznego im. Jana Brzechwy w Górze oraz Gminnego Publicznego Przedszkola im. M. Kownackiej w Miedźnej.

Szczegółowe informacje odnośnie procedury rekrutacji oraz uczestnictwa
w projekcie znajdują się pod linkiem do strony

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.