zapraszamy na festyn rodzinny “Postaw na rodzinę”

7

7 KOMENTARZE

  1. Brawo! Brawo! I jeszcze raz BRAWO! Panie Sołtysie, Pani Elu, Członkowie Rady Sołeckiej – świetna robota! Festyn jeszcze lepszy jak w zeszłym roku! Atrakcji jeszcze więcej, ludzi tez więcej, pyszne kiełbaski, super smalec i ogórki małosolne! Wodzirej genialnie zajął się dzieciakami! Z przyjemnością wzięliśmy udział w Festynie po raz drugi! I z niecierpliwością czekamy na kolejny!

  2. Anonim za tydzien nastepno impreza wszystko bydzie za darmo zapros gosci do siebie w domu niy bydziesz obiadu warzyl. Za darmo pojycie brawo super impreza

  3. I tak powinno być , wspólna zabawa, wspólne biesiadowanie Brawo !!!!
    p.Andrzeju jak się chce to się DA. Zrób pan festyn koło Tecco ,bo tam trawa po kolana ,a to sołectwo WI. zapomniane .Na festyn miała przyjechać premier to wszystko wyszło super ,pod Tecco ma przyjechać Macierewicz

      • p.sołtysie z WII przyjedz pan tym traktorkiem na WI,i z koś pan tą trawę koło Tecco od strony placu targowego ,p. sołtysa A.Nelec nogi bolą ,bardzo bolą,nie może chodzić przyjedz pan przyjedz.

  4. Nareszcie impreza która się udała i licznie w niej uczestniczyły rodziny. Podziękowania dla sołtysa, rady sołeckiej i wspaniałych pań ze świetlicy oraz wszystkich zaangażowanych. Wspaniały chleb ze smalcem i ogórkiem, pyszne kiełbaski z grila, dmuchane zamki i wodne kule – wszystko za darmo dla uczestników. Brawo mieszkańcy! Nareszcie wyszliście i pokazaliście , że można się wspólnie dobrze bawić – bez podtekstów, polityki i agitacji. Brawo jeszcze raz dla sołtysa. Kiedy następna impreza?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.