Zdemolowany przystanek na Pszczyńskiej

12

Podczas ostatniego weekendu doszło do aktu wandalizmu, niezidentyfikowani do tej pory sprawcy obrali sobie za cel jedną z wiat przystankowych przy ul. Pszczyńskiej na wysokości marketu „Tesco” .

Wita została pozbawiana szyb oraz zostały powyginane elementy stalowe konstrukcji, z naszej strony gratulujemy głupoty. Dla przypomnienia jest to nasze wspólne mienie i jako mieszkańcy Naszej miejscowości powinniśmy dbać należyty lad i porządek, tępiąc takie przykłady wandalizmu które notabene są sporym  utrudnieniem dla samorządowców starających się pozyskać nowe inwestycje.

12 KOMENTARZE

  1. Również jestem za monitoringiem okolic tego przystanku. Ponadto przy barakach obok tesco (kiedyś tam chyba było jakieś targowisko) notorycznie zbiera się hałasująca młodzież.

  2. Panie Starzec, miotełka i sprzątamy po swoich wyborcach 🙂 Może z radą osiedlową to ogarniecie razem jak nie podołasz zadaniu 🙂 A pod skipem ogarnięte już ???

  3. niech pan wojt poda numer teel i nagrode ladna przygotuje i w momecie jakis obserwator uprzejmnie donosze [kamere zamontowac na domu kultury i juz by sie filmik ogladalo kto taki mocny i wiaty napierd…………….ale kto to wymysli ]] kamera to grosze sa bo straty za wiate to napewno male nie sa. a ktos napewno to widzial napisac imie i nazwisko

  4. k….. krew mie zalywo, jak widza taki wandalizm, a “gieroje” się śmieją z tego jakigo wyczynu dokonali.Inno sprawa, że już downo, żodnego patrolu policyjnego na Woli niy uświadczysz, szczególnie nocą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.