Zebrania sołeckie w gminie Miedźna

5

Rozpoczęły się pierwsze wiosenne zebrania z mieszkańcami poszczególnych sołectw. Za nami już zebrania w sołectwach Wola Wieś(22/02/2017) oraz Góra (23/02/2017). Te ostanie zdominował budzący wśród mieszkańców wiele kontrowersji  temat remontu drogi powiatowej Gilowice –Góra oraz sprawy szpitala powiatowego Pszczynie.

Natomiast w sołectwie Wola Wieś głównymi tematami były: zwiększony ruch ciężkiego taboru ulicą Pszczyńską do nowo powstałej żwirowni, oraz remont ulicy Stawowej.

Przed nami kolejne zebrania Soleckie:

03/03/2017  Sołectwo Wola I

14/03/2017 Sołectwo Miedźna

22/03/2017 Sołectwo Wola II

5 KOMENTARZE

  1. Idziesz przez osiedle W2, to każdy narzeka na to, ze nic nie zrobione, że idąc chodnikiem, można nogi sobie połamać, że w asfalcie dziury, a otaczarnia śmierdzi… A jak jest zebranie wiejskie, to ludzie mają to gdzieś i nie przychodzą… A wójt się śmieje…

    • Oj !!! Śmiał się śmiał . Teraz uśmiechu brakuje znalazł się p.Janek co zaczyna wszystko kontrolować , teraz wychodzi szydło z worka co dzieje się w gminie , np. ile pieniążków było przeznaczone na wypłacenie urlopu zaległego ?. Ile pieniążków było przeznaczone na wypłacenie p. przewodniczącemu rady ? OJ OJ p. Janku narobiło się narobiło. Stare przysłowie nosił Wilk razy kilka ,nadszedł czas i ponieśli Wilka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.