Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Woli – Prezentacja szkoły

13

Zapraszamy do naszej szkoły !

Strona Szkoły: http://www.zsziowola.pl/
Strona na Facebooku:
https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C…
ZSZIO Wola

 

13 KOMENTARZE

 1. Nawet nie rzecz w samym budynku ale w zmianie środowiska. Młody człowiek po X latach z jednymi i tymi samymi gębami już z samej chęci poznania czegoś nowego szuka odmiany. Jaka odmiana czeka kogoś po ósmej klasie jak przez następne 5 lat ma mieć tych samych nauczycieli? A jeśli do tego podpadł trochę? Wtedy już masochistą musiałby być.
  Tego znamienici znawcy tematu oświaty nie wiedzą. Za to jak poszczuć jednych na drugich wiedzą doskonale. Każdy powinien mieć swoje miejsce i ten kelner i elektronik. Ale młodzież powinna być przy młodzieży a dzieci przy dzieciach.

 2. Przecież ta szkoła i ten budynek jest sola w oku dla wójta i jego popleczników. Jest konkurencyjna dla Technikum nr 1 w Woli i LO w Gilowicach odbiera im uczniów co za tym idzie subwencji, wobec tego co zrobić? ano przyjąć gminna metodę – oszkalować, ośmieszyć i zdeptać opluć. Mówi sie o zdawalonsci egzaminu zawodowych a co w ZSZiO nie ma zdawalnosci? Kierunki są bardzo przyszłościowe i z perspektywami na dobra prace w atrakcyjnych zawodach czego nie można powiedzieć o Technikum, bo wiadomo każdy jest potrzebny ale ile nauki potrzeba włożyć w wyszkolenie mechatronika a kelnera zresztą ekspansja z Ukrainy tych ostatnich wypiera. Koleina sprawa ilość osób przystępujących do egzaminu dojrzałości. Dalej czy naprawdę ma sie ochotę na naukę i chodzenie do tej samej szkoły z ta sama kadra nauczycielską po 8 latach szkoły podstawowej? Jakie motywacje maja przyświecać ucznią aby 11 lat przebywać w tym samym budynku z lat 70. Dalej mozna by tak ale po co każdy niech podejmie właściwą decyzje ja uważam szkole ZSZiO za jedna z lepszych z ciekawymi i przyszłościowymi kierunkami.

 3. No no szkoła idzie w dobrą stronę, w końcu pokazaliście ile macie sprzętu i jak dobrze ta szkoła sie rozwija.
  Tylko tak dalej ! Wójt może nie będzie już mówić o tym ze ZSZIO jest bez przyszłości i ze mają ją zamknąć.
  Co oczywiście nigdy nie było prawda. Tylko tak dalej ZSZIO nie ma co sie poddawać.
  Chodziłem tam i wiem na co stać tą szkołe. Tylko tak dalej

 4. Nikt nie twierdzi, że szkoła nr 1 jest zła ale uczniowie ZSZIO każdego dnia walczą z opinia na temat swojej szkoły ! Maja już dość złej opinii i starają się ja zmienić właśnie przez film czy dni otwarte ! I powiem więcej nie maja zamiaru się poddać !

 5. Każdy ocenia ZSZIO w Woli, a tylko nieliczni wiedza jak na prawdę jest. Wspaniali uczniowie, którzy zawsze mogą liczyć na pomoc nauczycieli nowy sprzęt do nauki przedmiotów zawodowych, cudowna atmosfera w szkole, nowe komputery ! Oraz najważniejsze, z wszystkiego mogą korzystać uczniowie nie jest to zamknięte pod kluczem pod pretekstem ” uwaga bo było drogie ” Szkoła ma być dla uczniów miłym miejscem do którego chcą chodzić, a nie tylko miejscem do nauki pod egzamin. Większość uczniów którzy skończyli szkole ZSZIO to ludzie którzy szybko znaleźli prace i dobrze sobie w życiu radzą wiec może już przestaniecie jechać na ta szkole !

 6. Pan wójt chciałby aby ZSZIO zostało zamknięte bo Technikum nr. 1 które faworyzuje nie miało by tak wysokiej konkurencji! Lecz wójt nie ma nic do gadania w tej sprawie bo szkoła podlega pod powiat dlatego wójt nie może nic zrobić…

 7. co pozostaje i pozostanie???….. w Technikum nr 1 zdawalność przedmiotów zawodowych na bardzo wysokim poziomie! To pozostaje – nie wygląd i reklama a skutki zawodowe

 8. No i coś blado wypada te Pańskie technikum nr 1 wójcie przy ZSZiO. szkoda ze blokował Pan żeś przejecie prze powiat tej szkoły może by coś z tego było a tak pozostaje…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.