Klub Dziecięcy “Kubusiowe Maluchy”

9

Wójt Gminy Miedźna uprzejmie informuje, że uchwałą Rady Gminy Miedźna powołana została jednostka budżetowa: Klub Dziecięcy „Kubusiowe Maluchy”, której zadaniem statutowym będzie opieka nad dziećmi od 1 roku do lat 3. Klub dziecięcy ma możliwość zapewnienia opieki dla 24 dzieci w wymiarze 5 godzin dziennie. Dzieci będą miały możliwość korzystania z posiłków przygotowywanych przez przedszkole. W klubie będą prowadzone wszechstronne działania pedagogiczne i opiekuńcze dostosowane do wieku i możliwości dzieci. Placówka posiada 3 sale wyposażone w zabawki, pomoce dydaktyczne oraz meble posiadające atesty i certyfikaty dla placówek oświatowych oraz szatnię i łazienki dostosowane do wieku dzieci. W związku z powyższym prosimy zainteresowanych rodziców o wypełnienie ankiety i odesłanie jej do Zespołu Oświaty i Wychowania w Miedźnej drogą elektroniczną na adres e-mailowy : zoiw@miedzna.pl do dnia 26 listopada 2012r. Ankiety dostępne będą również we wszystkich przedszkolach na terenie Gminy Miedźna, gdzie będzie można je pobrać, wypełnić i pozostawić. Ankieta ta pozwoli na uzyskanie informacji, które zostaną wykorzystane do ustalenia godzin otwarcia placówki. Klub rozpocznie swoją działalność w styczniu 2013r. Dokumenty rekrutacyjne będą dostępne w późniejszym czasie, o czym poinformujemy na stronie internetowej Urzędu Gminy Miedźna oraz Zespołu Oświaty i Wychowania w Miedźnej. Informacje uzyskane z ankiety nie będą wykorzystywane w innych celach niż wyżej wymienione.
ankieta

zoiw.miedźna

9 KOMENTARZE

  1. Jestem mamą małego dziecka.Prawda jest taka że 5 godzin nas nie ratuje. Takie kluby powinny być czynne dłużej.Zaraz bym dziecko zapisała.

  2. Jestem mamą małego dziecka, oboje z mężem pracujemy, mamy też 2 starszych dzieci w wieku szkolnym.Prawda jest taka że 5 godzin nas nie ratuje. Takie kluby powinny być czynne dłużej.Zaraz bym dziecko zapisała.

  3. Nie wszyscy mają babcie,ciocie itp. które zajmą się dzieckiem. Fajnie że powstanie ten klub, ale nie na 5 godzin,to zdecydowanie za mało. A potem dziecko z powrotem do opiekunki?Powinien działać jak żłobek którego u nas nie ma, zapewnić maluszkom opiekę na czas pracy rodziców.

  4. Pięć godzin to za mało.Miałam nadzieję że te klub dla małych dzieci będzie pomocą dla rodziców którzy pracują i nie mają z kim zostawić dziecka. Prosimy o więcej godzin.

  5. Właśnie, gdzie ten klubik ma być??
    W ogóle przydałby się żłobek… bo te 5 godzin to niewiele, chociaż i tak troszkę ratuje sytuację. Ale jak ktoś pracuje 8 godzin, to te 5 go nie urządza 🙁
    Jednakże cieszę się, że coś ruszyło 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.