We Frydku powstanie nowy maszt telefonii komórkowej

78

2 listopada 2017 Burmistrz Pszczyny wydala pozytywna decyzje dotyczącą lokalizacji inwestycji celu pożytku publicznego tj.”Budowa stacji Bazowej telefonii komórkowej P4″

Nowa stacja bazowa  ma powstać na działce oznaczonej nr 1096/28

zrzut-ekranu-2017-11-10-o-18-38-42

 

Aktualizacja 10X2017 Tyt. – We Frydku ma powstać nowy maszt telefonii komórkowej

Urząd Miejski w Pszczynie informuje iż w związku z planowaną budową stacji bazowej dla operatora P4(Play) istnieje możliwość zapoznania się ze złożoną dokumentacją oraz wniesienie uwag. Termin jaki został wyznaczony to tylko 5 dni, niemniej pismo datowane jest na 5 października wiec termin upływa dokładnie dziś w dniu ukazania się zawiadomienia 10 października. Poniżej publikujemy fotokopie zawiadomienia.

pismo-maszt

Aktualizacja 10/10/2107

Burmistrz Pszczyny na wniosek operatora P4 wszczął postępowanie administracyjne celem wydania pozwolenia na budowę stacji bazowej telefonii komórkowej BTS.

Stacja ma być zlokalizowana w miejscowości Frydek na działce nr 1096/29 w okolicach ul. Miodowej.

p4

 

78 KOMENTARZE

 1. BTS stoi już od 2 miesięcy a zasięgu jak nie było nie ma dalej. Oby nie było to spowodowane blokowaniem uruchomienia przez mieszkańców .Tu nie ma zasięgu nie da sie normalnie rozmawiac, czasami nie da się nawet dodzwonić masz jest potrzebny i kropka.

 2. Wszystko pięknie bo zasięg jest tragiczny i oby to pomogło .BTS stoi już 3 tygodnie a uruchomienia jak nie ma tak nie ma. Gdzieś czytałem,że może to trwać i parę miesięcy.

 3. Masz jestem za ale z tym zezwoleniem na odwierty to przesada. Wyrazili radni pozytywna opinie w sprawie odwiertów? Bo z wypowiedzi wynika że wójt dał zezwolenie a za kilka lat pewnie będą pod nami fedrować.

   • Jedź sobie do polskich miast, które nigdy nie miały górnictwa. Zobacz jak wyglądają a jak wygląda Bytom, Świętochłowice ale także Wola albo Lędziny. Gdzie to bogactwo z górnictwa? Bo ja przede wszystkim widzę szkody górnicze i dziadostwo. Mamy kilka procent bezrobocia i nie potrzebujemy tu żadnej kopalni.

    • Gdzie bogactwo pytasz? Ano już dawno przejedzone, często konsumpcja, jak samochody. Niektórzy się pobudowali, czy tam kupili mieszkania inne niż zakładowe. I to oczywiście nie w miastach górniczych, tylko częstokroć daleko. Gdy fedrował śp. KWK “Czeczott”, to jak przewozy pracownicze ruszyły, to ciężko było przejść na drugą stronę jezdni. A odjeżdżały w rozmaitych kierunkach, m.in. Milówka (obecnie powiat żywiecki) – jakieś 76 km od Woli, to taki Autosan H9 jechał tam pewnie ze dwie godziny.
     Osobny temat to podatki odprowadzane do gmin – niemałe, temu na Woli korzystasz dzisiaj z pływalni. Sama Wola też się rozwinęła dzięki kopalni, bo bez niej to by była zabita dechami wieś jakich wiele (nie obrażając). Dzisiaj z podatkami marnie w gminie Miedźna (zresztą widać po wielkości budżetu). Temu my przykładowo jeździmy busami jak na jakiejś Ukrainie, a już za granicą powiatu SBL jeździ MZK Tychy i KZK GOP. O jakości dróg, ich zimowym utrzymaniu też sporo można napisać.
     A miasta w GOP-ie – cóż, tam nastąpiło tzw. tąpnięcie, degrengolada, wielu ludzi nie odnalazło się w nowej, szarej rzeczywistości lat 90-tych, co to masowo zaczęto likwidować zakłady, na Śląsku upadło nieco kopalń i hut. Tym ludziom należy raczej współczuć, a nie wyśmiewać.

 4. Pewnie prezes Pająk ma slaby zasięg a burmistrz nurek to kolega Romana więc nie piszcie odwołań bo wójt piastuje urząd w gminie Miedzna gdzie mieszka Roman.
  Każdy mądry wiedział że maszt będzie we Frydku.
  Drugi maszt powstanie w Gilowicach.
  Będą jeszcze dwa odwierty do pięciu na zlecenie PGNiG a za jakiś czas wydobycie węgla pod Gilowicami, Frydek, Miedzna i częściowo Grzawa ale to już PG Silesia idzie w ta stronę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.